Projekty i ich rezultaty » A3 8L dynamiczne xenony.
Odpowiedz do tematu
 A3 8L dynamiczne xenony.
Jak wiecie założyłem ksenony, żeby wszystko było zgodnie ze sztuką są założone spryski i samopoziomowanie. Jednak przez siedzenie w domu człowiek myśli o głupotach i tak wymyśliłem, żeby ksenony miały dynamiczna regulację wysokości. Znalazłem kilka informacji na ten temat ale z przed kilku lat. Tam gość posiłkował się silniczkami z bmw. Pytanie, które modele audi miały czy mają tak regulowane światła. Sądzę że vag to vag i pewnie od skody, VW czy seata też by podeszły. Czy aby Skoda superb nie ma takich świateł? A6 c6?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: A3 8L dynamiczne xenony.
roger110 napisał/a:
Jak wiecie założyłem ksenony, żeby wszystko było zgodnie ze sztuką są założone spryski i samopoziomowanie. Jednak przez siedzenie w domu człowiek myśli o głupotach i tak wymyśliłem, żeby ksenony miały dynamiczna regulację wysokości. Znalazłem kilka informacji na ten temat ale z przed kilku lat. Tam gość posiłkował się silniczkami z bmw. Pytanie, które modele audi miały czy mają tak regulowane światła. Sądzę że vag to vag i pewnie od skody, VW czy seata też by podeszły. Czy aby Skoda superb nie ma takich świateł? A6 c6?
A6 C5 też miały, mam to w swojej i powiem Ci,że to wrzód na du***, i nie jest to tylko moja opinia kolega w S6 ma te same problemy, po prostu pewnego dnia szlak trafił czujnik na przednim wahaczu , normalna spawa z powodu lat zatarło sie ramię. wymieniałem już 3 razy ten czujnik i w dalszym ciągu nie ma możliwości zrobienia adaptacji a co za tym idzie uruchomienia. Najlepsze jest to,że w eSce kolegi jest ten sam problem, zamawialiśmy czujniki w rożnych źródeł z czego ostatni z ASOi nadal to samo, wiązki ok itd. Skutek jest tego taki,że wyjąłem bezpiecznik i ustawiłem lampy na mocie i mam święty spokój .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Samopoziomowanie to jest właśnie dynamiczna regulacja.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Źle się chyba wyraziłem. chodzi mi o to , że po włączeniu ustawiają się góra , dół .
Taki efekt chcę osiągnąć. https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Postaw piwo autorowi tego posta
 
taki efekt uzyskasz jak podłaczysz na abarot silniczki i zamiast obniżać będzie świecić w niebo. Nie wiem po co psuć coś co sprawne.
Po włączeniu silnika lampy powinny się obniżyć i wrócić do pozycji wyjściowej.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Projekty i ich rezultaty 

[ IP: 3.12.71.237 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa