Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski » Zamarzające spryskiwacze
Odpowiedz do tematu
 
GORYL napisał/a:
nakupiłem na firme ok 100l
ciekawe ile biedronek musieli wycisnąć żeby tyle płynu uzyskać? :lol:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sergio napisał/a:
GORYL napisał/a:
nakupiłem na firme ok 100l
ciekawe ile biedronek musieli wycisnąć żeby tyle płynu uzyskać? :lol:

Jedną, ale taką sporą. ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jak mam na "orzełku"płacić 30zł za 4l to jaka to kasa na 100l...??? :roll:

A tu "produkt z biedronki" za 9.99zł /4l...

Tak się "oszczędza" a nie jak niektórzy jedno spłukanie na dwie kupy... :oops:


:evil:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
I podziałało :-P . Spuściłem stary i wlałem AURE z Biedrony. Spryski śmigają jak ta lala ;audi;
Ale to ja dałem ciała :oops: Na płynie z tesco pisze : do -10st. :oops: a było -12' :evil:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sergio napisał/a:
Spryski śmigają jak ta lala

I tak 3mać. :ok: Idzie odwilż - tak powiadają górale :-P wcześniej czy później problem by znikł. ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
wcześniej czy później problem by znikł.
pewnie tak ale do tego czasu wycieraczki byłyby do wymiany :-P , dzieki za pomoc.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja 2 lata temu wiosną kupiłem ze 3 kanisterki płynu z biedronki w cenie 2,99zł/5l i starczył mi do niedawna. Teraz zakupiłem w Aldim 5l koncentratu (nierozcieńczony styka do -60 wdg. prod.) za 19.99 rozcieńczyłem odpowiednio i też jestem zadowolony. Mi spryski zamarzają jedynie jak auto stoi na długo na dworze i śnieg je zasypujący na nich zamarznie - po chwili puszcza bo mam podgrzewane :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja tez mam ten problem kupilem plyn do -22 i mi nie pryska ;( nie wiem co jest. Sprubuje odlaczyc przewod z dyszy i zobaczyc czy leci plyn . Jak nie bedzie lecial to sposcic calosc??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zbychu88 napisał/a:
Ja tez mam ten problem kupilem plyn do -22 i mi nie pryska ;( nie wiem co jest. Sprubuje odlaczyc przewod z dyszy i zobaczyc czy leci plyn . Jak nie bedzie lecial to sposcic calosc??

Jeżeli pompka pracuje normalnie, a płyn nie leci, to jest przymarznięty. Spuścić i zalać zbiornik nowym "lepszym". ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Spuścić i zalać zbiornik nowym "lepszym".
Aura z biedronki :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sergio napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Spuścić i zalać zbiornik nowym "lepszym".
Aura z biedronki :mrgreen:

Jasne. Tym razem miało być bez reklamy :wysmiewacz: ale co prawda, to prawda. ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ja mam wode z płynem do mycia naczyn i dolewke denaturatu, nie zamarza a bardzo ładnie z szyby syf sie zbiera, nie znam gotowego płynu co by zbierał lepiej niz ta mikstura :P (tylko trzeba dobrze proporcje dobrac)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Astaroth napisał/a:
dolewke denaturatu
No i ten zapach w autku :-D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Astaroth napisał/a:
dolewke denaturatu
No i ten zapach w autku :-D

nieee, trzeba dobrze proporcje dobrac, denaturatu nie musi byc duzo, to tylko po to zeby mikstura nie zamarzła

nie wiem ile ma pojemnosci zbiornik w 80, ale na cały ja wlewam pół butelki, teraz było -15 nic nie zamarzło

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bez zapachu :-( :-( :-( Toż to najpiękniejsze ;-) :-P

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa