| GORYL napisał/a: |
| nakupiłem na firme ok 100l |
Odpowiedz do tematu
ciekawe ile biedronek musieli wycisnąć żeby tyle płynu uzyskać?
Jedną, ale taką sporą.
I tak 3mać.
Idzie odwilż - tak powiadają górale
wcześniej czy później problem by znikł.
pewnie tak ale do tego czasu wycieraczki byłyby do wymiany
, dzieki za pomoc.
Jeżeli pompka pracuje normalnie, a płyn nie leci, to jest przymarznięty. Spuścić i zalać zbiornik nowym "lepszym".
Aura z biedronki
Jasne. Tym razem miało być bez reklamy
ale co prawda, to prawda.
No i ten zapach w autku
nieee, trzeba dobrze proporcje dobrac, denaturatu nie musi byc duzo, to tylko po to zeby mikstura nie zamarzła
nie wiem ile ma pojemnosci zbiornik w 80, ale na cały ja wlewam pół butelki, teraz było -15 nic nie zamarzło
Odpowiedz do tematu
| Sergio napisał/a: | ||
|
Jedną, ale taką sporą.
Jak mam na "orzełku"płacić 30zł za 4l to jaka to kasa na 100l...???
A tu "produkt z biedronki" za 9.99zł /4l...
Tak się "oszczędza" a nie jak niektórzy jedno spłukanie na dwie kupy...
A tu "produkt z biedronki" za 9.99zł /4l...
Tak się "oszczędza" a nie jak niektórzy jedno spłukanie na dwie kupy...
I podziałało
. Spuściłem stary i wlałem AURE z Biedrony. Spryski śmigają jak ta lala
Ale to ja dałem ciała
Na płynie z tesco pisze : do -10st.
a było -12'
Ale to ja dałem ciała
| Sergio napisał/a: |
| Spryski śmigają jak ta lala |
I tak 3mać.
| Adi202 napisał/a: |
| wcześniej czy później problem by znikł. |
Ja 2 lata temu wiosną kupiłem ze 3 kanisterki płynu z biedronki w cenie 2,99zł/5l i starczył mi do niedawna. Teraz zakupiłem w Aldim 5l koncentratu (nierozcieńczony styka do -60 wdg. prod.) za 19.99 rozcieńczyłem odpowiednio i też jestem zadowolony. Mi spryski zamarzają jedynie jak auto stoi na długo na dworze i śnieg je zasypujący na nich zamarznie - po chwili puszcza bo mam podgrzewane
Ja tez mam ten problem kupilem plyn do -22 i mi nie pryska
nie wiem co jest. Sprubuje odlaczyc przewod z dyszy i zobaczyc czy leci plyn . Jak nie bedzie lecial to sposcic calosc??
nie wiem co jest. Sprubuje odlaczyc przewod z dyszy i zobaczyc czy leci plyn . Jak nie bedzie lecial to sposcic calosc??| zbychu88 napisał/a: |
Ja tez mam ten problem kupilem plyn do -22 i mi nie pryska nie wiem co jest. Sprubuje odlaczyc przewod z dyszy i zobaczyc czy leci plyn . Jak nie bedzie lecial to sposcic calosc?? |
Jeżeli pompka pracuje normalnie, a płyn nie leci, to jest przymarznięty. Spuścić i zalać zbiornik nowym "lepszym".
| Adi202 napisał/a: |
| Spuścić i zalać zbiornik nowym "lepszym". |
| Sergio napisał/a: | ||
|
Jasne. Tym razem miało być bez reklamy
ale co prawda, to prawda.
ja mam wode z płynem do mycia naczyn i dolewke denaturatu, nie zamarza a bardzo ładnie z szyby syf sie zbiera, nie znam gotowego płynu co by zbierał lepiej niz ta mikstura
(tylko trzeba dobrze proporcje dobrac)
(tylko trzeba dobrze proporcje dobrac)| Astaroth napisał/a: |
| dolewke denaturatu |
| roger110 napisał/a: | ||
|
nieee, trzeba dobrze proporcje dobrac, denaturatu nie musi byc duzo, to tylko po to zeby mikstura nie zamarzła
nie wiem ile ma pojemnosci zbiornik w 80, ale na cały ja wlewam pół butelki, teraz było -15 nic nie zamarzło
Bez zapachu
Toż to najpiękniejsze
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych