| Astaroth napisał/a: |
| wlewam pół butelki |
nie lepiej wypić
A tak serio ja zużywam baaardzo duużpo płynu i później jak myje sobie auto to nie używam żadnego "specyfiku"tylko cała buda jest pokryta płynem "z biedronki"
i pieni się pięknie i myje wspaniale calutkie autko
| GORYL napisał/a: |
nie lepiej wypić |
pół zostaje
a mój avatar taki fioletowy
| Astaroth napisał/a: |
| a mój avatar taki fioletowy |
Nie obraź, się ale już wiem dlaczego...masz fioletowy avatarek....
Adi Niestety sluchalem i pompka nie pracuje

idzie ja jakos naprawic?
| zbychu88 napisał/a: |
Adi Niestety sluchalem i pompka nie pracuje idzie ja jakos naprawic? |
Kiedyś to musiało nastąpić. Wczoraj ja wymieniałem pompkę w 100ce i znów śmiga. Musisz sprawdzić gdzie leży problem czy w pompce, czy w połączeniu. Odłącz wtyczkę od pompki i podłącz pod zaciski wtyku miernik albo żarówkę 12V i uruchom funkcję spryskiwania szyby. Jeżeli na zaciskach pojawi sie 12V, to będziesz musiał wymienić pompkę.
pzdr
Cześć wszystkim! Też wymieniałem pompke sprysk /ale to z mojej winy, ponieważ któregoś pięknego lata do sprysków wlałem wode a następnie dolałem ludwika. Finał był taki, że ludwik się nie rozcieńczył z wodą, poszedł na dno zbiornika, zaciągnęła go pompka i... się spaliła. Takim sposobem "zaoszczędziłem" ponad 200zł na nową pompkę. Jak to mówią chytry 2 razy traci... Od tego czasu kupuje letni i zimowy płyn do sprysk.
| rafi a4 napisał/a: |
| kupuje letni i zimowy płyn do sprysk |
I tak 3 mać
A ja Wam napiszę ,że latem też kupuje zimowy , ponieważ nie sezon , płaci się ok. 3-4 zł za 5-ć literatów.
A pro po , to chyba nie rzutuje , zimowy różnisie tylko domieszką alko lub gliceryny, zgadza się ?
Ale letni ładniej pachnie
| Sergio napisał/a: |
| Ale letni ładniej pachnie |
Ja mam teraz zimowy- jabłuszko
ślicznie pachniuje
Normalnie się zaćpać można
( je*** strasznie )
| roger110 napisał/a: |
| Ja mam teraz zimowy- jabłuszko |
A gdzie takie cuda sprzedają? Ja chętnie powdycham, bo właśnie muszę zapas uzupełnić, a na BP, gdzie tankuję, nie widuję takich egzotycznych...
waber, W "realu"kupowałem
| roger110 napisał/a: |
| W "realu"kupowałem |
Dzięki Bracie - oby się nie okazało, że robią te płyny także o zapachu żubrówki, bo nie doniosę do auta
| waber napisał/a: |
| o zapachu żubrówki, bo nie doniosę do auta |
Ewcia , taka kusa na żubrówkę ?! z jabłuszkowym sokiem ? z gruszkowym jest super , taki fajny posmak łapie
| roger110 napisał/a: |
| taka kusa na żubrówkę ?! z jabłuszkowym sokiem ? |
hm... sęk w tym, że ja żubrówkę mieszam z red bullem i dodaję plasterek cytryny - tak, wiem - to bardzo szkodliwe, ale za to smaczne, a z gruszkowym sokiem jeszcze nie próbowałam - azaliż zaraz po świętach dopuszczę się tego procederu i dam znać czy gładko weszło