Czy ktoś potrafi zidentyfikować dziwny dźwięk w A4 1.8T (B5)?

Tu jest filmik: http://patrz.pl/filmy/auto-dzwiek

Przykładowo: słychać ten dźwięk w 6, 9, 12, 20, 32 sekundzie.

Dźwięk ten jest słyszalny gdy wcisnę pedał gazu i go zwolnię. Samochód nawet nie musi przyśpieszyć, wciskam gaz i od razu go zwalniam. trwa on ok. 3-5 sekund, a jeśli w trakcie jego trwania ponownie wcisnę gaz to natychmiast ustaje. Jeśli jadę ze stałą prędkością (nie przyśpieszam, ale mam wciśnięty gaz) i puszczę pedał gazu to nie ma tego dźwięku.