 |
Przesunięty przez: Astaroth Czw 12 Wrz, 2013 00:25 |
Hamulce tył Audi 100 C4 2.8 |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Nie 14 Lip, 2013 13:42 Hamulce tył Audi 100 C4 2.8
|
|
|
Witam Wszystkich!
Mam następujący problem. Przed obowiązkowym przeglądem zawiozłem swoje audi do serwisu i zleciłem sprawdzenie samochodu. Mechanik powiedział, że do wymiany z tyłu będą zaciski, tarcze i klocki.
Zgodzę się z tym, że auto nie hamuje rewelacyjnie. Nie sądziłem jednak, że zaciski będą do wymiany i nadal nie jestem pewien. Chciałbym się Was zapytać jak to sprawdzić bo nie do końca ufam tym specom, wydaje mi się, że naciągają ludzi. Aut w warsztacie mają mnóstwo i nie jestem pewien czy zawaleni robotą mechanicy należycie przyjrzeli się problemowi.
Sytuacja wygląda tak. Płyn hamulcowy do wymiany. Tarcza z tyłu wygląda tak jakby do połowy była używana a górna połowa jest skorodowana. Według mnie zaciski muszą w jakiś sposób działać, gdyby było inaczej cała tarcza byłaby skorodowana ? Nie jestem znawcą tematu i z chęcią chciałbym poznać Wasze opinie. Hamulec ręczny nie działa, nigdy go nie używam bo mam automat ale, żeby legalnie przejść przegląd trzeba go naprawić
Dodatkowo jeśli chodzi o hamulce to wydaje mi się, że jakiś czujnik ABSu za wcześnie reaguje bo hamując na suchej nawierzchni bardzo szybko nawet przy minimalnej prędkości włącza się ABS. Czy to rzeczywiście może być czujnik czy może jest jakaś inna przyczyna?
|
|
|
|
|
|
 |
januszg

Model: A4
Silnik: BFB
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: Cabrio
Dołączył: 26 Mar 2013 Wszystkie posty: 8
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Tarnów
|
Wysłany: Nie 14 Lip, 2013 22:46
|
|
|
Witam!
według mnie masz zapieczone klocki w jarzmach lub zap[eczone prowadniki zacisku. Ręczny nie działe ponieważ również jest zapieczony. To standard. My takie zaciski regenerujemy i są jak nowe. ABS szaleje bo prawdopodobnie uszkodzony jest któryś pierscień zębaty. pozdrawiam
Janusz |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 22 Lip, 2013 11:07
|
|
|
tarcze i klocki do wymiany - najtańszy komplet to mniej więcej 160zł.
do tego wodziki i gumki - jakieś 30zł.
sprawdź czujniki i czy koronki nie są pozapychane.
dosłownie przedwczoraj to przerabiałem u swojej. |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pią 26 Lip, 2013 20:25
|
|
|
chodzi o te sprężyny?
bo nie pamiętam by to miało jakieś stabilizatory.
klucze 11 i 13 chyba. Robota prosta. Jeżeli nie da się odkręcić to nagrzej i zmroź - puści bez problemu.
koszt przewodu w granicach 45zł. |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Układ hamulcowy |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |