 |
|
[A4 B5] wymiana radia Concert |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Nie 09 Gru, 2012 21:17 [A4 B5] wymiana radia Concert
|
|
|
Witam. Jestem zielony w temacie Car Audio więc mam nadzieje że otrzymam profesjonalną odpowiedź .
Zaoszczędziłem ostatnio trochę kasy i pomyślałem żeby ulepszyć swoje car audio, mam nagłośnienie Bose i naprawdę jestem z niego zadowolony aczkolwiek nadal mi mało. Na początku myślałem żeby włożyć coś takiego:
http://allegro.pl/tuba-ba...2855890461.html
a po jakimś czasie dokupić jeszcze jakieś dwa miłe głośniczki ale po rozmowie z moim kolegą który jako tako zna się w tym temacie zaproponował mi na początek zmianę samego radia i powiedział że po takiej zmianie głośniki będą grały o niebo lepiej i dopiero wtedy warto zainwestować w dodatkowe nagłośnienie. Aktualnie mam mniej więcej 500zł. Co wy o tym myślicie? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 10 Gru, 2012 15:54 Re: A4 B5 wymiana radia Concert
|
|
|
| maczoszym12 napisał/a: | Witam. Jestem zielony w temacie Car Audio więc mam nadzieje że otrzymam profesjonalną odpowiedź .
Zaoszczędziłem ostatnio trochę kasy i pomyślałem żeby ulepszyć swoje car audio, mam nagłośnienie Bose i naprawdę jestem z niego zadowolony aczkolwiek nadal mi mało. Na początku myślałem żeby włożyć coś takiego:
http://allegro.pl/tuba-ba...2855890461.html
a po jakimś czasie dokupić jeszcze jakieś dwa miłe głośniczki ale po rozmowie z moim kolegą który jako tako zna się w tym temacie zaproponował mi na początek zmianę samego radia i powiedział że po takiej zmianie głośniki będą grały o niebo lepiej i dopiero wtedy warto zainwestować w dodatkowe nagłośnienie. Aktualnie mam mniej więcej 500zł. Co wy o tym myślicie? | za 500 zł to raczej mało co bedzie grało lepiej od Concerta, który "robiony" jest pod Bose.... zakładam,że kolega poinformował Cię,że poza radiem ,które ewentualnie zakupisz bedziesz potrzebował jeszcze adapter.... skoro masz Bose to rozumiem,że masz i tube w bagażniku? |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 10 Gru, 2012 18:02
|
|
|
Nie nie mam żadnej tuby w bagażniku, mam 10 głośników ale nie posiadam żadnej tuby |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 10 Gru, 2012 18:40 Re: A4 B5 wymiana radia Concert
|
|
|
| Pasiak napisał/a: | | ... skoro masz Bose to rozumiem,że masz i tube w bagażniku? |
Pasiak tu chodzi o sedana a nie Avanta.
Osobiście nie jestem zwolennikiem łupanki w aucie. Jeżeli jest ci za mało, to musiałbyś wszystko zdemontować i zamontować w to miejsce coś mocniejszego. Taka kombinacja jak Bose + coś dostawianego nie idzie w parze. Będziesz mieć jeden wielki hałas zamiast jakości. Odpuść sobie lub zdemontuj i sprzedaj Bose. To co zostanie ze sprzedaży dorzucisz do kwoty którą posiadasz. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 10 Gru, 2012 20:54
|
|
|
Jeśli trzeba by zdemontować Bose to sobie odpuszczam... Ale jeszcze jedno pytanko, jeśli bym włożył tą tube, to zmieniłaby się jakość dźwięku z głośników bose?
[ Dodano: Wto 11 Gru, 2012 22:47 ]
mógłby ktoś odpowiedzieć jeszcze na to jedno pytanie? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 15 Gru, 2012 16:45
|
|
|
Dodatkowa tuba nie zmieni dźwięku w głośnikach Bose. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Car Audio |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |