 |
Przesunięty przez: Astaroth Czw 12 Wrz, 2013 01:00 |
pojedyńczy stuk podczas hamowania, gdzieś z tyłu |
| Autor |
Wiadomość |
Granth

Model: A6
Silnik: 1.8T AWT
Zasilanie: benzyna + LPG
Nadwozie: avant
Dołączył: 11 Paź 2012 Wszystkie posty: 91
     
Piwa: 1/5 Skąd: Siedlce
|
Wysłany: Nie 14 Paź, 2012 19:31 pojedyńczy stuk podczas hamowania, gdzieś z tyłu
|
|
|
Witam,
jeżdżąc dziś po mieście zauważyłem dziwny hałas wydobywający sie gdzieś z tyłu (chyba prawa strona) podczas hamowania. Jest to pojedyncze metalowe stuknięcie. Za każdym wciśnięciem hamulca - sprawdziłem zjeżdżając w boczną uliczkę, nacisnąlem około 10 razy hamulec i za każdym razem stukanie było. Nie stuka jeśli samochód stoi. Można hamulec wciskać i jest cisza. Hamulce oczywiście są, wg mnie "żyleta". Równo hamują, nie ściąga. Na kierownicy było bardzo delikatne bicie, ale szybko ustało.
Wg dokumentów, tarcze hamulcowe i klocki były wymieniane za Niemca w serwisie Audi, jakieś 20 000 kilometrów temu, potem auto stało przez dłuższy czas.
Może jutro uda mi się podjechać do mechanika, ale chciałbym wcześniej usłyszeć czego się mogę spodziewać. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 14 Paź, 2012 19:46 Re: pojedyńczy stuk podczas hamowania, gdzieś z tyłu
|
|
|
| Granth napisał/a: | Witam,
jeżdżąc dziś po mieście zauważyłem dziwny hałas wydobywający sie gdzieś z tyłu (chyba prawa strona) podczas hamowania. Jest to pojedyncze metalowe stuknięcie. Za każdym wciśnięciem hamulca - sprawdziłem zjeżdżając w boczną uliczkę, nacisnąlem około 10 razy hamulec i za każdym razem stukanie było. Nie stuka jeśli samochód stoi. Można hamulec wciskać i jest cisza. Hamulce oczywiście są, wg mnie "żyleta". Równo hamują, nie ściąga. Na kierownicy było bardzo delikatne bicie, ale szybko ustało.
Wg dokumentów, tarcze hamulcowe i klocki były wymieniane za Niemca w serwisie Audi, jakieś 20 000 kilometrów temu, potem auto stało przez dłuższy czas.
Może jutro uda mi się podjechać do mechanika, ale chciałbym wcześniej usłyszeć czego się mogę spodziewać. | wg. mnie sa trzy mozliwosci, spadlo zabezpieczenie i klocek "lata" ,lub okladzina odpadla od blachy,lub masz jakies uszkodzenie w zawieszeniu. |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
Granth

Model: A6
Silnik: 1.8T AWT
Zasilanie: benzyna + LPG
Nadwozie: avant
Dołączył: 11 Paź 2012 Wszystkie posty: 91
     
Piwa: 1/5 Skąd: Siedlce
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Układ hamulcowy |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |