 |
Przesunięty przez: Astaroth Czw 12 Wrz, 2013 00:31 |
tłoczek ciężko pracuje w zacisku |
| Autor |
Wiadomość |
plutmarcin

Model: A3
Silnik: 1.6
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: Hatchbak
Wiek: 40 Dołączył: 06 Wrz 2011 Wszystkie posty: 53
     
Postawił 2 piw(a) Skąd: Bydgoszcz
|
Wysłany: Pon 08 Paź, 2012 20:51 tłoczek ciężko pracuje w zacisku
|
|
|
Witam Kolegów,
chciałem się poradzić, mam problem z hamulcem, lewy tył, otóż, nie odbijał do końca i cały czas koło było lekko hamowane, przez co się nagrzewało, zakupiłem zestaw naprawczy razem z nowym tłoczkiem, zacisk wyczyściłem, przełożyłem ze starego tłoczka ten mechanizm od hamulca awaryjnego, wymieniłem wszystkie uszczelki, a tłoczek znów ciężko chodził, musiałem go wkręcić kluczem, wcześniej jeszcze delikatnie przeszlifowałem środek zacisku papierem wodnym, żeby lżej tłoczek pracował. Zamontowałem zacisk odpowietrzyłem i nic się nie poprawiło, koło ciągle hamuje. Czy ten zacisk jest już do wymiany czy coś źle zrobiłem? |
|
|
|
|
|
 |
pawcio


Model: C5,B5
Silnik: AWX,AVG
Zasilanie: ON
Nadwozie: avant
Pomógł: 16 razy Wiek: 40 Dołączył: 13 Maj 2009 Wszystkie posty: 1942
     
Piwa: 48/5 Skąd: Olsztyn
|
Wysłany: Wto 09 Paź, 2012 17:18
|
|
|
| plutmarcin napisał/a: | | musiałem go wkręcić kluczem |
Po wymianie tłoczka normalne jest że trzeba go wkręcić kluczem, ale nie powinno zbyt ciężko iść, sądzę że chyba coś źle złożyłeś. Trzeba by się nad tym dokładniej zastanowić. |
_________________ wiele serc, jedno bicie - tylko AUDI ponad życie
Witam cię Gość
 |
|
|
|
|
|
 |
grze-mar
audi-maniak


Model: A4 B6
Silnik: 2.0 ALT
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: sedan
Pomógł: 4 razy Wiek: 46 Dołączył: 25 Maj 2011 Wszystkie posty: 158
     
Piwa: 3/2 Skąd: Holandia, Ter Aar
|
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012 20:07
|
|
|
Podnieś auto na lewarku i połóż się kolego pod autem i zobacz czy dźwigienka hamulca ręcznego odbiła do końca czyli do położenia 0. Spróbuj ją odciągnąć w stronę tyłu samochodu tak aby się oparła. Jeśli po tym koło będzie luźno się obracać to albo dźwigienka nie odbija albo linka jest przyrdzewiała. Pozdro GM |
_________________ "...nie ma takiego gó***a, z którego nie dało by się wyjść..." |
|
|
|
|
|
 |
WOJTAS


Model: A6 C6 QUATTRO
Silnik: BMK
Zasilanie: 3.0 TDI V6
Nadwozie: sedan
Zaproszone osoby: 1
Pomógł: 1 raz Wiek: 44 Dołączył: 16 Maj 2009 Wszystkie posty: 468
     
Piwa: 17/31 Skąd: okolice Mińska Mazowieckiego
|
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012 21:40
|
|
|
jeszcze spróbuj wyczyścić tulejki tam gdzie są śruby którymi skręcasz zacisk, bo może one zastały się i dla tego nie dobija. |
_________________ Gość pozdrawiam Cię
 |
|
|
|
|
|
 |
papel

Model: V8 D11
Silnik: 3,6
Zasilanie: benzyna + LPG
Nadwozie: sedan
Dołączył: 10 Cze 2011 Wszystkie posty: 42
     
Otrzymał 1 piw(a) Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
|
Wysłany: Sob 03 Lis, 2012 23:14
|
|
|
skoro mowa o tylnym zacisku to w nich tłoczki się wkręcają by się schować i mogą chodzić dosyć opornie. jeśli po regeneracji dalej coś hamuje to sprawdź dźwigienkę ręcznego jak grze-mar napisał, i sprawdź jeszcze czy klocki hamulcowe mają luz na swoich prowadnicach. czasem zacisk jest sprawny ale właśnie na prowadzeniach klocków rdza blokuje klocki i koła się nagrzewają. tak miałem w moim Mondeo |
_________________ 4 cylindry tylko do kosiarek |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Układ hamulcowy |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |