Witam, rozlał mi się wyświetlacz w radiu audi concert. Czy jest możliwość wymiany radia ? Czy można wymienić sam wyświetlacz, jeśli tak to gdzie mogę go zdobyć ?
Poniżej jest link do zdjęcia radia.
http://speedy.sh/k6rRD/radio-audi-concert.jpg
Z góry dziękuję za pomoc ; )
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
wylany wyświetlacz w radiu audi concert
Re: wylany wyświetlacz w radiu audi concert
prosze bardzo, ten wymienisz bez problemu sam
Pod warunkiem ,że bedzie z radia tej samej firmy jak Twoje.
http://allegro.pl/listing...ert+wyswietlacz
na pewno nie Concerta II chyba,że masz taką możliwość to sam chętnie wezmę kilka
| koalag4 napisał/a: |
| Witam, rozlał mi się wyświetlacz w radiu audi concert. Czy jest możliwość wymiany radia ? Czy można wymienić sam wyświetlacz, jeśli tak to gdzie mogę go zdobyć ?
Poniżej jest link do zdjęcia radia. http://speedy.sh/k6rRD/radio-audi-concert.jpg Z góry dziękuję za pomoc ; ) |
Pod warunkiem ,że bedzie z radia tej samej firmy jak Twoje.
http://allegro.pl/listing...ert+wyswietlacz
Pasiak, za tą cenę to ja mogę nowe radio kupić...
| elmek13 napisał/a: |
| Pasiak, za tą cenę to ja mogę nowe radio kupić... |
Pasiak, mówiłem o 1 nie 2.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych