Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[V8] airbag kierowcy i pasażera
oczywiscie, ze albo zrobic tak albo szkoda zachodu..
kurde i znowu mi ETKA potrzebna
dekory i kierę to wiem...ale deskę? masz na mysli aluminiowy stelaż deski?
mam na mysli cala przednia konsole,ktora jest przystosowana do zamontowania i pozniejszego odpalenia poduszki powietrznej.Zmierzam do tego,ze jak cos pominiesz to narobisz wiecej szkod niz pozytku.
tzn czym konkretnie się różni jeszcze oprócz dekorów deska?
nie powiem Ci teraz dokladnie bo musze przeinstalowac ETKe , ale watpie aby starszy typ deski byl przystosowany do jaska....ale niech potwierdzi ktos z ETKa
z wymianą nie ma za dużo roboty, i tak będzie jakłatwiej
założmy, że zakupię poduszki, komputer sterujący, wiązke i czujnik(i) - da radę to przełożyc z głową do V8 bez poduszek?
może i da, ale zrobisz to tak jak fabryka kazała? by sie po fakcie nie okazało że może tylko zaszkodzić bezpieczeństwu.
| jimv8 napisał/a: |
| może i da, ale zrobisz to tak jak fabryka kazała? by sie po fakcie nie okazało że może tylko zaszkodzić bezpieczeństwu. |
oczywiscie, ze albo zrobic tak albo szkoda zachodu..
kurde i znowu mi ETKA potrzebna
w takim razie dolicz jeszcze cala deske zdekorami i kierownice
| Pasiak napisał/a: |
| w takim razie dolicz jeszcze cala deske zdekorami i kierownice |
dekory i kierę to wiem...ale deskę? masz na mysli aluminiowy stelaż deski?
| V8roush napisał/a: | ||
dekory i kierę to wiem...ale deskę? masz na mysli aluminiowy stelaż deski? |
| Pasiak napisał/a: | ||||
|
tzn czym konkretnie się różni jeszcze oprócz dekorów deska?
| V8roush napisał/a: | ||||||
tzn czym konkretnie się różni jeszcze oprócz dekorów deska? |
oto zdjęcie mojej wnęki pod dekorem pasażera...czy ktoś może potwierdzić albo zaprzeczyć, że były zmiany poważne dla aut z airbagiem pasażera?


Są 2 rodzaje desek - dla wersji z poduszką i bez.
rozumiem. ale czy potrafisz mi powiedzieć jaka to zmiana w jej konstrukcji?
Konsola jest odpowiednio nacięta w ten sposób aby poduszka w momencie zapłonu zapalnika utorowała sobie drogę z jak najmniejszą siłą oraz przy tym nie narobić bałaganu w stylu potraktowania twarzy pasażera odłamkami.
aha, no dobra można zamknąć temat. jadę niedługo do osoby co ma 4.2 z dwiema poduszkami na części i zobaczę to...najwyżej wezmę też cała deskę.
| V8roush napisał/a: |
| najwyżej wezmę też cała deskę. |
z wymianą nie ma za dużo roboty, i tak będzie jakłatwiej
owszem nie ma. pytanie jeszcze takie czy ktos moze potwierdzic ze ma 2 poduszki w V8 i system procon ten na kolumne kierownicza? wystarczy ze sprawdzi czy ma linki stalowe pod kierownicą....
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych