Mam dylemat z rozpoznaniem elementu ze zdjęcia.
Tak mniej więcej to zamontowane:
Wydaje mi się, że to ma związek z założoną instalacją LPG.
| jimv8 napisał/a: |
| a nie jest to coś od instalacji GAT jaką montowali w DE dla ekologii? |
| jimv8 napisał/a: |
Z tego co wiem to nie ma to wpływu na osiągi. To działa w określonych warunkach i głównie tu chodzi o odprowadzanie oparów....chyba |
| rtoip_2004 napisał/a: | ||
Spróbuję to zdemontować, bo wali mi benzyną z wydechu na zimnym, a na VAG-u zero błędów. Jak siedział jeszcze 2.6 ABC to było ok, ale po wsadzeniu 2.8 AAH coś krzaczy. |
| jimv8 napisał/a: |
|
ja też po swapie z ABC na AAH. Wszystko pyrka jak należy. GATa wywaliłem tylko jak wjechało do PL |
| rtoip_2004 napisał/a: | ||
Śmieszna sprawa. Wywaliłem to ustrojstwo i: - nie mam już problemów z zawieszającymi się obrotami - spalanie na trasie wreszcie spadło Wcześniej żeby nie wiem co nie udało mi się zejść poniżej 10ltr/100km na BC i w rzeczywistości, a teraz przy 90km/h mam na BC ok. 8,5 litra |
| Losowe tematy » Pozostałe tematy |
|---|
Zalewa silnik na PB • A3 8L AGN zmiana potencjometru gazu. • Zapłon • kontrolka oleju, nie odpala za pierwszym razem • Dziura w silniku i problem z odpaleniem? • Problem z odpalaniem i pracą silnika • zacina się sonda lambda • przepustnica do wymiany? • A8 4,2 nie chce odpalić na benzynie • Pompa paliwa - nie działa • ACE - pali tyle ile mu wleje, albo...? • Potrzebuję pomocy w podpieciu Obrotomierza • szlak trafif silnik 2,8 w setce C4 • Pompa wtórnego powietrza • spalanie i oświetlenie • Uszczelka pod głowicę - tylko jakie to cylindry • doladowanie A 3 1.8 t 150km • Strzał gazu i problemy. • kable wychodzace z butli • A3 1.6 BFQ wysoka temperatura silnika wody 102-103 stopnie • Wskaźnik paliwa • Audi a4b5 1,6 adp 1996r 74 KW - Ciężko pali i gaśnie • v8 4,2 91 spadek mocy pod obciazeniem • Problem z wolnymi obrotami • Schemat elektryczny AEC • 100 C4 2.3 faluje na rozgrzanym, nie zawsze video • czujnik temperatury silnika-cieczy • Szarpie lewarkiem zmiany biegow • audi a8 4.2 Lpg spalanie benzyny • problemy z silnikiem podczas dogrzewania |