 |
Przesunięty przez: Adi202 Sro 27 Maj, 2009 17:49 |
[B4]Montaż klimatyzacji |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Sro 27 Maj, 2009 17:37 [B4]Montaż klimatyzacji
|
|
|
Witam Koledzy.Chcę założyc do b4 klimatyzacje manualną i nie wiem jak mam podłączyc czujniki i kompresor.Czujniki są dwa w chłodnicy.Pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc. |
_________________ CICHY |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 27 Maj, 2009 18:40 Re: [B4]Montaż klimatyzacji
|
|
|
| MARCINcichocki napisał/a: | | Witam Koledzy.Chcę założyc do b4 klimatyzacje manualną i nie wiem jak mam podłączyc czujniki i kompresor.Czujniki są dwa w chłodnicy.Pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc. |
Czy posiadasz oryginalną wiązkę klimatyzacji, czy razasz to sam? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 27 Maj, 2009 19:25 Re: [B4]Montaż klimatyzacji
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | MARCINcichocki napisał/a: | | Witam Koledzy.Chcę założyc do b4 klimatyzacje manualną i nie wiem jak mam podłączyc czujniki i kompresor.Czujniki są dwa w chłodnicy.Pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc. |
Czy posiadasz oryginalną wiązkę klimatyzacji, czy razasz to sam? | Adi mam tylko instalacje przy wentylatorze i parowniku.pod maską z kabelków nie mam nic.Gościu odktórego kupiłem mówił że jakoś sami podłączają warsztaty albo klijeci.Nie mam też od kogo odejżec.Nie wie czy na szrocie gościu pozwoli rozpruc instalacje ażdo bezpieczników?Jeśli się zgodzi to będzie bajucha.Nawet elektrycy nie chcą się podjąc.Albo nie robili tego albo nie mają pojęcia-nie wiem.Pozdrawiam i czekam dalej |
_________________ CICHY |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 27 Maj, 2009 19:35 Re: [B4]Montaż klimatyzacji
|
|
|
| MARCINcichocki napisał/a: | | Adi202 napisał/a: | | MARCINcichocki napisał/a: | | Witam Koledzy.Chcę założyc do b4 klimatyzacje manualną i nie wiem jak mam podłączyc czujniki i kompresor.Czujniki są dwa w chłodnicy.Pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc. |
Czy posiadasz oryginalną wiązkę klimatyzacji, czy razasz to sam? | Adi mam tylko instalacje przy wentylatorze i parowniku.pod maską z kabelków nie mam nic.Gościu odktórego kupiłem mówił że jakoś sami podłączają warsztaty albo klijeci.Nie mam też od kogo odejżec.Nie wie czy na szrocie gościu pozwoli rozpruc instalacje ażdo bezpieczników?Jeśli się zgodzi to będzie bajucha.Nawet elektrycy nie chcą się podjąc.Albo nie robili tego albo nie mają pojęcia-nie wiem.Pozdrawiam i czekam dalej |
Jeżeli jesteś w stanie wykonać sobie wiązkę elektryczną samodzielnie przy pomocy opisów i schematów, to jesteś na odpowiednim miejscu - forum |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 27 Maj, 2009 19:39 Re: [B4]Montaż klimatyzacji
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | MARCINcichocki napisał/a: | | Adi202 napisał/a: | | MARCINcichocki napisał/a: | | Witam Koledzy.Chcę założyc do b4 klimatyzacje manualną i nie wiem jak mam podłączyc czujniki i kompresor.Czujniki są dwa w chłodnicy.Pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc. |
Czy posiadasz oryginalną wiązkę klimatyzacji, czy razasz to sam? | Adi mam tylko instalacje przy wentylatorze i parowniku.pod maską z kabelków nie mam nic.Gościu odktórego kupiłem mówił że jakoś sami podłączają warsztaty albo klijeci.Nie mam też od kogo odejżec.Nie wie czy na szrocie gościu pozwoli rozpruc instalacje ażdo bezpieczników?Jeśli się zgodzi to będzie bajucha.Nawet elektrycy nie chcą się podjąc.Albo nie robili tego albo nie mają pojęcia-nie wiem.Pozdrawiam i czekam dalej |
Jeżeli jesteś w stanie wykonać sobie wiązkę elektryczną samodzielnie przy pomocy opisów i schematów, to jesteś na odpowiednim miejscu - forum | Zrobie to sam ale musze miec schemacik.Jeśli ktoś jest w posiadaniu to poproszę i dzięki BAJUCHA |
_________________ CICHY |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 27 Maj, 2009 19:46 Re: [B4]Montaż klimatyzacji
|
|
|
| MARCINcichocki napisał/a: | | Adi202 napisał/a: | | MARCINcichocki napisał/a: | | Adi202 napisał/a: | | MARCINcichocki napisał/a: | | Witam Koledzy.Chcę założyc do b4 klimatyzacje manualną i nie wiem jak mam podłączyc czujniki i kompresor.Czujniki są dwa w chłodnicy.Pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc. |
Czy posiadasz oryginalną wiązkę klimatyzacji, czy razasz to sam? | Adi mam tylko instalacje przy wentylatorze i parowniku.pod maską z kabelków nie mam nic.Gościu odktórego kupiłem mówił że jakoś sami podłączają warsztaty albo klijeci.Nie mam też od kogo odejżec.Nie wie czy na szrocie gościu pozwoli rozpruc instalacje ażdo bezpieczników?Jeśli się zgodzi to będzie bajucha.Nawet elektrycy nie chcą się podjąc.Albo nie robili tego albo nie mają pojęcia-nie wiem.Pozdrawiam i czekam dalej |
Jeżeli jesteś w stanie wykonać sobie wiązkę elektryczną samodzielnie przy pomocy opisów i schematów, to jesteś na odpowiednim miejscu - forum | Zrobie to sam ale musze miec schemacik.Jeśli ktoś jest w posiadaniu to poproszę i dzięki BAJUCHA |
Właśnie się szykuje. Będzie to schemat dla C3, ale jest identyczny z B3, B4. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 27 Maj, 2009 20:08
|
|
|
Jak już pisałem są to schematy manualnej klimatyzacji Audi 100 C3. Jest to schemat elektryki używanej przy silnikach 4-ro cylindrowych.
|
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 28 Maj, 2009 17:44
|
|
|
Dzieki wielkie za schemaciki.Pozdrawiam Bajucha |
_________________ CICHY |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Klimatyzacja |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |