Witam serdecznie,
Zapłacę za sprawdzenie przebiegu po numerze VIN
Dzięki
Pozdrawiam
Kolego mam prośbę: otóż na forum jest regulamin do którego chcielibyśmy abyś się stosował.
Teoretycznie nie powinienem Ci pomóc do chwili aż będziesz fair wobec nas.
Mimo wszystko powiem Ci do kogo masz uderzyć w tej sprawie ale pod jednym warunkiem:
PRZECZYTAJ REGULAMIN, ZASTOSUJ SIĘ DO NIEGO ORAZ POPRAW INFORMACJE W PROFILU NA ZGODNE Z PRAWDĄ.
Jeśli tego nie zrobisz nałożę na Ciebie ostrzeżenie...
Uderz do Kolegi
marco467