 |
|
czujnik otwarcia maski- podłączenie pod alarm |
| Autor |
Wiadomość |
plutmarcin

Model: A3
Silnik: 1.6
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: Hatchbak
Wiek: 40 Dołączył: 06 Wrz 2011 Wszystkie posty: 53
     
Postawił 2 piw(a) Skąd: Bydgoszcz
|
Wysłany: Czw 16 Sie, 2012 20:57 czujnik otwarcia maski- podłączenie pod alarm
|
|
|
Witam,
jestem na etapie instalacji super fortecy od AMT, jest tam syrenka z własnym zasilaniem: http://www.amt-alarmy.pl/...q=&r=0&rg=0&sg=
brązowy kabel trzeba podłączyć do krańcówki pokrywy silnika, zauważyłem, że przy zamku maski jest czujnik otwarcia i tu pytanie, czy można jakoś podłączyć się pod ten fabryczny czujnik?
[ Dodano: Wto 28 Sie, 2012 19:57 ]
Chyba nikt mi nie pomoże z tym czujnikiem,
jeszcze jedno pytanie, sygnał otwarcia drzwi podłączyłem pod przewód brązowy z żółtym paskiem w słupku A, ale ten przewód podaje masę tylko w momencie otwarcia drzwi kierowcy, potrzebuje sygnał z obu drzwi i bagażnika, czy jest taki przewód gdzieś blisko kierownicy? Cy pozostaje szukanie każdego z osobna i łączenie?
Pozdrawiam |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Elektryka i elektronika |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |