 |
|
Problem z Audi v8 |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Sro 17 Kwi, 2013 07:55
|
|
|
odepnij obydwie sondy lambdy.
na grodzi sa dwie pojedyncze czarne wtyczki - zobacz jakie będzie zachowanie auta gdy się rozgrzeje. Jeżeli masz możliwość to dobrze jak by ktoś sprawdził jakie są wskazania czujników temperatury silnika. |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
papel

Model: V8 D11
Silnik: 3,6
Zasilanie: benzyna + LPG
Nadwozie: sedan
Dołączył: 10 Cze 2011 Wszystkie posty: 42
     
Otrzymał 1 piw(a) Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
|
Wysłany: Sro 17 Kwi, 2013 22:26
|
|
|
u mnie po ukręceniu sie palców silnik wcale nie pracował równo. działały tylko 4cylindry wtedy.
Teraz mam trochę inny kłopot i podepne się do tematu. Co może powodować brak iskry? I co należy sprawdzić?
Cewki sprawdzałem działają (poza autem) napięcie do nich dochodzi ale z przewodu WN nie walą iskrami... Gdzie szkukać przyczyny? |
_________________ 4 cylindry tylko do kosiarek |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 18 Kwi, 2013 07:32
|
|
|
Czujniki G28 i G4. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
cyklop


Model: V8
Silnik: 4,2
Zasilanie: benzyna +LPG
Nadwozie: Sedan
Wiek: 37 Dołączył: 23 Mar 2013 Wszystkie posty: 24
     
Skąd: Bytów
|
Wysłany: Sob 20 Kwi, 2013 12:57
|
|
|
A wiec Tak U mnie okazało sie ze modól zaplonowy padł i nie dawał iskry jak i okazało sie ze przewody zaplonowe ktore kosztowały 1 tys tez sie nie nadają . Po wymianie modólu i dopasowaniu odz roznych przewodow odpowidnich przewodow z dobra opornoscia auto w koncu pracuje rowno i na BP i na LPG . Dzieki wszystkim za pomoc
Ale jest jeszcze jedno ale mam nastepujacy Błąd w komputerze silnika
00515, camshaftposition(hal sensie G 40 03-00- noi signal.
Teraz tak czujbik odpoweidzialny za to działa byl sprawdzany na ostyloskopie przy samym sterowniku co myślicie ? wymiana steronika bo nie przychodzi mi juz nic innego do głowy oraz mojemu znajomemu elektykowi . Proszę o jakieś podpowiedzi ewentualnie może ma ktoś na sprzedaż sterownik do Silnika do Audi V8 3.6
|
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 20 Kwi, 2013 13:59
|
|
|
Mój czujnik Halla też działał, a za każdym razem miałem ten sam błąd. Z problemem pożegnałem się po wymianie całego aparatu zapłonowego.
Sprawdź czy na wtyczce jest napięcie oraz ciągłość przewodu sygnałowego od wtyczki Halla aż do sterownika. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
cyklop


Model: V8
Silnik: 4,2
Zasilanie: benzyna +LPG
Nadwozie: Sedan
Wiek: 37 Dołączył: 23 Mar 2013 Wszystkie posty: 24
     
Skąd: Bytów
|
Wysłany: Nie 21 Kwi, 2013 05:09
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | Mój czujnik Halla też działał, a za każdym razem miałem ten sam błąd. Z problemem pożegnałem się po wymianie całego aparatu zapłonowego.
Sprawdź czy na wtyczce jest napięcie oraz ciągłość przewodu sygnałowego od wtyczki Halla aż do sterownika. |
Hmm na wtyczce jest ciagłość jak widać na Grafice ktora dodalem jest informacja 5v przy samym sterowniku .. Mam pod nosem V8 na cześci wiec postaram sie dorwać układ zaplonowy.
jesłi szukacie jakiś częsci pisać zobacze co w niej zostało |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |