Z ostatniej chwili » Premiera nowego A8 30.11.2009
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 
Napiszę Wam ,że mnie nie zachwyciło , nie,że coś do niego mam , ale jakoś mi coś nie tak..........

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie jest cudowne ale mi się podoba, tylko deska rozdzielcza mi w nim nie pasi :)

Nowe Audi A8


Zdjęcia z premiery:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Teraz oficjalne zdjęcia i film:




Zewnątrz:


Wnętrze:


Światła:




Detale:


Reszta:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To ja się wyłamię i powiem, że mi się podoba :) Ostatnimi laty dało się zauważyć tendencję do zmieniania małych szczegółów wraz z nową generacją poszczególnych modeli. Przedstawiona A8 wieje świeżością i jest zachwycająca. Wnętrze - rewelacja, dokładnie czegoś takiego powinno się oczekiwać po flagowej limuzynie z Ingolstadt. Nowością są w pełni diodowe reflektory LED. Przyznam się, że oczekiwałam dnia, kiedy LEDy nie będą wykorzystywane tylko i wyłącznie jako światła do jazdy dziennej, mimo to jestem zdziwiona ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
szynszylek napisał/a:
Nowością są w pełni diodowe reflektory LED

Dostępne w opcji, a niestety nie montowane seryjnie.


Teraz trochę danych:

Współczynnik oporu powietrza - 0.26Cx
Długość - 5137 mm
Szerokość - 1949 mm
wysokość - 1460 mm
rozstaw osi - 2992 mm
Silniki:
- 4.2 FSI 372 KM 445 Nm 0-100km/h - 5,7s
- 4.2 TDI 350 KM 800 Nm 0-100km/h - 5,5s
W późniejszym czasie dołączą:
- 3.0 TDI 250 KM ok.550 Nm 0-100km/h - 6,6s
- 3.0 TDI 204KM


Źródło: moto.onet.pl

Postaw piwo autorowi tego posta
 
krzysiekg65 napisał/a:
Dostępne w opcji, a niestety nie montowane seryjnie.


Nieważne, ile musisz zapłacić za auto, za coś zawsze trzeba będzie dopłacić ... witamy w świecie Audi :evil:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
szynszylek napisał/a:
Nieważne, ile musisz zapłacić za auto, za coś zawsze trzeba będzie dopłacić ... witamy w świecie Audi


No to już można sobie sprawdzić co za ile, niestety jak na razie tylko po niemieckiemu :P
http://ak4-de.audi.de/controller

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No właśnie wyliczyłem... mało zawału nie dostałem... Prawie darmo.... tylko ... 89.300,00 EUR

No i kredyt wezmę i po śmierci mnie wyciągną z grobu i przed nim....

Niestety dalej za mało zarabiam do przeciętego Niemca... :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Trochę detali:



Źródło: banzaj.pl

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dla mnie to przesadzili troszkę z tą elektroniką 8-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dla mnie jest zaje...ta!!! znów po nocach spać nie będę mógł...;-) ale za 3 -4 lata sobie taką kupię

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeszcze trochę fotek ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nie mogę znaleźć słów , które opisałyby mój zachwyt tym arcydziełem ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Następna nowina ;audi;
Nawigacja satelitarna w Audi A8 jest pierwszą nawigacją samochodową bazującą na Google Earth
Więcej informacji pod tymi linkami:
http://www.v10.pl/Audi,A8...arth,37930.html
http://www.motoholik.pl/p...ogle-Earth.aspx

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A8 w końcu jest dostępna w konfiguratorze po polsku http://konfigurator2.audi.pl/

Ceny zaczynają się od:
- 389 000 zł za 4.2 FSI 372 KM
- 396 000 zł za 4.2 TDI 350 KM

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Z ostatniej chwili 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa