 |
Przesunięty przez: Pasiak Wto 14 Wrz, 2010 18:17 |
Poprawa oświetlenia |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2010 17:40
|
|
|
Po lewej stronie , we wiązce jak Ci Pasiak, napisał. Bez dziur i bez kombinacji , a jeden przewodzik przepchniesz. |
_________________ "Nigdy nie dyskutuj z debilem , najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem." |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2010 18:06
|
|
|
Według mnie łatwiej podpiąć się pod alternator. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2010 18:12
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | Według mnie łatwiej podpiąć się pod alternator. |
swietny pomysl
juz robilem probe z innym przewodem przes sciane grodziowa, i nie idalo mi sie, przeszkadza materyal wygluszajacy |
|
|
|
|
|
 |
Mrozio


Model: B4
Silnik: ABK
Zasilanie: benzyna+kuchenka
Nadwozie: avant
Pomógł: 1 raz Wiek: 28 Dołączył: 15 Wrz 2009 Wszystkie posty: 465
     
Piwa: 15/24 Skąd: Częstochowa
|
Wysłany: Nie 19 Wrz, 2010 17:37
|
|
|
ludziska jest sukces ale tylko na 3/4 mam AC i piszczy mi że mam spaloną żarówkę , i tu mam pytanie czy jest jakieś obejście czy muszę dawać drugi przekazik ? światełeczka są wyczyszczone (polecam wszystkim którzy mają starsze autka zabawy jest ale efect jest tego warty) cała instalacja działa o dziwo bo robiłem sam , prócz tego wypolerowałem tempem szkła wg. mnie świecą lepiej niż długie które jak pogoda pozwoli też będę robił, fot narazie nie ma (nie robię narazie fotostory bo robota jest nie skończona) w następną niedzilę będę kończył
Jak skończyłem to coś mnie wzięło... ( http://www.detailersclub....__1#entry139075 ) wypolerowałęm tylne lampy lustereczka i szyby efekt wyrwał mnie z "trzewików" |
_________________ Śmierć pijanym kierowcom
 |
| Ostatnio zmieniony przez Mrozio Nie 19 Wrz, 2010 17:38, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 19 Wrz, 2010 18:01
|
|
|
no to gratuluje sukcesu |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
Mrozio


Model: B4
Silnik: ABK
Zasilanie: benzyna+kuchenka
Nadwozie: avant
Pomógł: 1 raz Wiek: 28 Dołączył: 15 Wrz 2009 Wszystkie posty: 465
     
Piwa: 15/24 Skąd: Częstochowa
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 19 Wrz, 2010 19:48
|
|
|
Widzisz, ja nie przypuszczałem, że będziesz mieć AC. Aby AC funkcjonowało prawidłowo powinieneś założyć przekaźnik zaraz za włącznikiem światła. Napięcie wówczas na żarówce będzie minimalnie mniejsze, ale nie zakłóci to pracy i właściwego przeznaczenia modułu AC. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Mrozio


Model: B4
Silnik: ABK
Zasilanie: benzyna+kuchenka
Nadwozie: avant
Pomógł: 1 raz Wiek: 28 Dołączył: 15 Wrz 2009 Wszystkie posty: 465
     
Piwa: 15/24 Skąd: Częstochowa
|
Wysłany: Nie 19 Wrz, 2010 20:51
|
|
|
a jak bym założył na drugą lampę następny przekażnik ? |
_________________ Śmierć pijanym kierowcom
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 19 Wrz, 2010 20:54
|
|
|
| Mrozio napisał/a: | | a jak bym założył na drugą lampę następny przekażnik ? |
To błąd spalonej żarówki zniknie, ale jak spali się żarówka, to AC nie poinformuje o tym, ponieważ zamiast oporności żarówki będzie ciągle widzieć oporność przekaźnika. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Mrozio


Model: B4
Silnik: ABK
Zasilanie: benzyna+kuchenka
Nadwozie: avant
Pomógł: 1 raz Wiek: 28 Dołączył: 15 Wrz 2009 Wszystkie posty: 465
     
Piwa: 15/24 Skąd: Częstochowa
|
Wysłany: Nie 19 Wrz, 2010 21:05
|
|
|
| Adi202 napisał/a: |
To błąd spalonej żarówki zniknie, ale jak spali się żarówka, to AC nie poinformuje o tym, ponieważ zamiast oporności żarówki będzie ciągle widzieć oporność przekaźnika. |
złotego środka nie ma ... czyli drugi przekaznik i błąd zniknie . a nie da się jakoś kabla pociągnąć np z wyjścia na przkazniku nr 87 ? http://www.postimage.org/image.php?v=aVgOHJ |
_________________ Śmierć pijanym kierowcom
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 19 Wrz, 2010 21:09
|
|
|
| Mrozio napisał/a: | | Adi202 napisał/a: |
To błąd spalonej żarówki zniknie, ale jak spali się żarówka, to AC nie poinformuje o tym, ponieważ zamiast oporności żarówki będzie ciągle widzieć oporność przekaźnika. |
złotego środka nie ma ... czyli drugi przekaznik i błąd zniknie . a nie da się jakoś kabla pociągnąć np z wyjścia na przkazniku nr 87 ? http://www.postimage.org/image.php?v=aVgOHJ |
Możesz też połączyć ze sobą dwa przewody zasilające wcześniej żarówkę zaraz za modułem LKG, ale to juz rzeźba będzie. Najlepszym rozwiązaniem byłoby założenie przekaźnika za włącznikiem światła. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Mrozio


Model: B4
Silnik: ABK
Zasilanie: benzyna+kuchenka
Nadwozie: avant
Pomógł: 1 raz Wiek: 28 Dołączył: 15 Wrz 2009 Wszystkie posty: 465
     
Piwa: 15/24 Skąd: Częstochowa
|
Wysłany: Nie 19 Wrz, 2010 21:15
|
|
|
czyli tak jak zrobiłem wg. twojego schematu, tyle że na drugą lampę ? |
_________________ Śmierć pijanym kierowcom
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 19 Wrz, 2010 21:51
|
|
|
| Mrozio napisał/a: | | czyli tak jak zrobiłem wg. twojego schematu, tyle że na drugą lampę ? |
Nie. Dwa przewody które zasilają oryginalnie lewą i prawa żarówkę połączone są do modułu LKG który czuwa nad jednakowym poborem prądu z lewej i z prawej strony. Jeżeli jedna z żarówek przepali się, to wystąpi różnica w prądzie i to jest przekazywane do modułu AC.
Dlatego też napięcie powinno być załączane przed LKG. Schematycznie wygląda to w ten sposób: włącznik światła, przewód rozdziela się na wie strony przez bezpieczniki idzie do LKG i później do żarówek. Styki zasilające przekaźnika powinieneś podłączyć między akumulatorem i bezpiecznikami, a sterujące między masą i wyjściem z włącznika świateł.
Jezeli nie zależy Ci na informowaniu o spalonej żarówce, to wystarczy, że przewód który został wolny podłączysz do klemy 85 przekaźnika - błąd spalonej żarówki powinien zniknąć.
pzdr |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Mrozio


Model: B4
Silnik: ABK
Zasilanie: benzyna+kuchenka
Nadwozie: avant
Pomógł: 1 raz Wiek: 28 Dołączył: 15 Wrz 2009 Wszystkie posty: 465
     
Piwa: 15/24 Skąd: Częstochowa
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 19 Wrz, 2010 22:12
|
|
|
| Mrozio napisał/a: | Adi gdybym miał garaż i troszkę więcej czasu spróbował bym żeby było mniej więcej ori. ale nie mam garażu i czasu na takie przeróbka chociaż chciałbym spróbować , tak czy inaczej muszę czekać do weekendu DZIĘX |
Nie taki diabeł straszny. Potrzebna jest tylko ochota, zdolności manualne i ATT. Cały układ montujesz w środku auta.
pzdr |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Tuning wizualny |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |