Witam wszystkich

Kupiłem Audi a3 8l 98r.

Problem występuje z głośnikami w aucie.

Tył oraz subofer nie działają. Przód z prawej gra na 80% w dodatku charczy. Z lewej strony grają bardzo cicho.
Proszę o pomoc.

Jak to naprawić by działały wszystkie głośniki w aucie ?

Radio posiadam firmy JVC.
Nie wiem czy wszystko jest dobrze podłączone:
[/b]
Kwestia przodu głosniki do wymiany. Tył natomiast nie jest podłączony. Potrzebujesz do tego adapter mini iso. Żółta wtyczka która jest teraz wolna musi być podłączona do wyjść RCA lub specjalnym adapterem do wyjść głośnikowych. Temat jest powielany na ATT.