Przy okazji jeżeli pozostać przy standardzie to jakiej firmy klocki i ewentualnie tarcze?
Dziękuje z góry za podpowiedz
| Blanek napisał/a: |
| Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy opłaca się zakładać większe klocki i tarcze do 16 calowych oryginalnych alusów? Ma to sens? Czy może pozostać przy standardzie?
Przy okazji jeżeli pozostać przy standardzie to jakiej firmy klocki i ewentualnie tarcze? Dziękuje z góry za podpowiedz |
| Pasiak napisał/a: |
| Co do samych tarcz i klocków to ja preferuję ATE i BOSCH |
| Adi202 napisał/a: | ||
Tarcze Boscha są obecnie prawie tej samej jakości co Brembo. Co prawda prawie stanowi dużą różnicę, ale Brembo nigdy więcej nie kupię, za jedynym sprawdzonym i słusznym produktem jest ATE. |