Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski » Olej do 2.4 V6
Odpowiedz do tematu
 Olej do 2.4 V6
Witam , jaki olej polecacie do silnika 2.4 V6 w manualu ? Obecnie mam zalany Mobilem 5W40.
Mam jeszcze pytanie odnośnie rozrządu do którego wymiany powoli się przymierzam , będę wymieniał kompletny z pompą wody włącznie . Czy możecie polecić jakiegoś producenta ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Co do rozrzadu to pompa ruvila i rolki napinacze tez tej firmy paski continentala i termostat tez wymien sobie odrazu plus pasek wieloklinowy zeby pozniej drugi raz przodu nie demontowac np do termostatu ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
do termostatu to niestety trzeba zrzucać cały rozrząd, o ile w starszych 2,6 i 2,8 było wykonalne bez zrzucenia (warunkiem sa ręce pianisty :mrgreen: ) to tu nie ma takiej opcji... wymień tez napinacz paska wieloklinowego.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Łukasz83 zlw napisał/a:
Co do rozrzadu to pompa ruvila i rolki napinacze tez tej firmy paski continentala i termostat tez wymien sobie odrazu plus pasek wieloklinowy zeby pozniej drugi raz przodu nie demontowac np do termostatu ;-)

czyli takie coś :

- Rolka prowadzaca, pasek rozrządu RUVILLE
- Rolka napinajaca, pasek rozrządu RUVILLE
- Pompa wody RUVILLE
- Pasek rozrządu CONTITECH
+ do tego pasek wieloklinowy + termostat ( a właśnie jakiej firmy polecacie termostat ? )

Postaw piwo autorowi tego posta
 
termostat BEHER

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam,

a ja proponowałbym pompę wody wody SKF lub trudniej dostępną HEPU - masz gwarancję najlepszej jakości.

Rolki INA.

Termostat wahler - u siebie przy wymianie na ori termostacie był napis Wahler - więc masz jakość ori produktu.

Ruville to generalnie pakowacz - co nie znaczy, że jakość jest kiepska...


pozdro

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ja zmieniłem całość na SKF ogólnie jest to rekomendowana firma przez brytyjski serwis VW AUDI

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A czy uszczelki wału tez wymienić ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jesli zimeringi nie ciekna to nie ruszaj bo orginalne dluzej ci jeszcze wytrzymaja jak te zamieniki ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
czyli reasumując to zakup będzie taki :

- Rolka prowadząca INA, pasek rozrządu continentala
- Rolka napinająca INA, pasek rozrządu continentala
- Pompa wody SKF lub HEPU
- Pasek rozrządu continentala + napinacz
- do tego pasek wieloklinowi continentala + termostat wahler
-uszczelki wału
Czy tak będzie ok ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bedzie ok tylko po co uszczelka na wał no chyba ze ceknie to tak ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Łukasz83 zlw napisał/a:
Bedzie ok tylko po co uszczelka na wał no chyba ze ceknie to tak ;-)

Bo oryginałów tam nie ma , poprzedni właściciel wymieniał uszczelki na wale przyprzebiegu190 tys . Auto obecnie ma 222500 tys przebiegu więc może dobrze by było przy okazji wymienic i to :-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To nie jest duzy koszt nowego zimeringa wiec jak byl juz wymieniany a bedziesz mial to na wieszchu to wymien :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa