Hej, pytanie do użytkowników A2 (nie wiem jakie bagnety są w innych modelach), jak udaje wam się odczytać poziom oleju z bagnetu? Mam problem bo końcówka jest koloru oleju a te wypustki na końcówce wcale mi nie pomagają.
I drugie pytanie czy A2 ma czujnik/ kontrolkę niskiego poziomu oleju (ta zółta) ?
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Odczytywanie poziomu oleju z bagnetu A2
Re: Odczytywanie poziomu oleju z bagnetu A2
U mnie końcówka miarki jest koloru pomarańczowego. Czujnik poziomu oleju jest w każdym A2 więc nie ma się czym stresować. Jeżeli spadnie poziom, to zapali się żółta kontrolka.
| grom546 napisał/a: |
| Hej, pytanie do użytkowników A2 (nie wiem jakie bagnety są w innych modelach), jak udaje wam się odczytać poziom oleju z bagnetu? Mam problem bo końcówka jest koloru oleju a te wypustki na końcówce wcale mi nie pomagają.
I drugie pytanie czy A2 ma czujnik/ kontrolkę niskiego poziomu oleju (ta zółta) ? |
U mnie końcówka miarki jest koloru pomarańczowego. Czujnik poziomu oleju jest w każdym A2 więc nie ma się czym stresować. Jeżeli spadnie poziom, to zapali się żółta kontrolka.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych