Witam, mam pytanie szukałem i znalazłem kilka wersji orogramowania nawigacji do mojego auta lecz nie chciały się instalować lub coś innego szło źle.
Był bym wdzięczny aby ktoś wskazał mi gdzie mogę dostać ( ściągnąć ) prawidłową działającą wersję nawigacji w j. polskim dla mojego auta
Moje auto to :
Audi A4
2.0 Tdi
2006 rok
Nawigacja między zegarami
Jeżeli będą potrzebne jeszcze jakieś informacje chętnie prześle
Chodzi mi o link do nawigacji którą mam ściągnąć aby było polskie menu i polskie trasy i najlepiej było by aby znalazła się tam jakaś instrukcja jak by to zrobić.
Z góry dzięki