Car Audio » jak przekodować concerta 1 na system boose
Odpowiedz do tematu
 jak przekodować concerta 1 na system boose
hej, mam pytanie jak przekodować concerta 1 matsuchita na system boose. Mam audi a6c4 z sysemem boose stare radio to delta i grało , potem concert 1 blaupunkt i grało teraz concert 1 matsuchita i w głośnikach cisza jak to przekodować.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
00?xx: Speakers
0 = Sound System (No passive Speakers)
1 = 1 passive Speaker (Front Left for Bose Sound System with Telephone)
2 = 2 passive Speakers (Front) and 2 active Speakers (Rear)
5 = 2 passive Speakers (Front) and no active Speakers (Rear)
00x?x: Sound System Correction
0 = No Sound System (No Correction)
1 = Sound System (Bose)
00xx?: Configuration
+1 = Active/Remote Supplied Antenna
+2 = CD-Changer
+4 = Secondary Display (Board Computer/Navigation)

Wystawiono 1 piw(a):
jano04
Postaw piwo autorowi tego posta
 
dzięki, a możesz trocę prościej :oops: sory ale niezbyt się znam.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
czwartą cyfrę w kodowaniu swojego radia zmień z "0" NA "1"

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wszystko fajnie połączyłem się z radiem zmieniłem kod na 00012 i radio wyświetla BOSE ale w głośnikach nic nie słychać :-/ dodam że radio concert 1 matsuchita ciekawostka wpinam blaupunkta concert 1 z tym samym kodem i wszystko gra myślałem że może radio uwalone i wpiołem matsuchite kolegi i też nie gra :-/ wyświetla BOSE ale w głośnikach cisza . dodam jeszcze że wszystko wpinam do audi a6 c4 96. O co chodzi ? Te radio nie będzie u mnie grać?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Uwalone 2 radia. Zmierz napięcie na białym przewodzie w żółtej wtyczce. Powinno tam być 12V.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No i jest 12v a w głośnikach cisza:(

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli na REM jest 12V a dalej nie gra, to widocznie masz uszkodzony przedwzmacniacz w radiu. Na żółtej kostce sygnały kanałów powinny być non stop niezależnie od kodowania z Bose lub bez. Jeżeli radio montujesz do C4, to masz prawdopodobnie 2 stałe plusy w czarnej kostce. Odłącz ten drugi może coś się zmieni.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na żółtej wtyczce na pozostałych pinach jest jakieś napięcie niedawno sprawdzałem, w czarnej kostce są dwa plusy jutro jeden odepne. Tylko czemu na blaupunkcie wszystko gra.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jano04 napisał/a:
Tylko czemu na blaupunkcie wszystko gra.

Brak dźwięku na mini ISO w Matsushicie to stała przypadłość.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
witam , nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam o to samo tylko że chodzi o inne radio (system bose na pokładzie ), żonka ma a4 b5 i miała nieoryginalne radio , zamieniliśmy je na concert 2 i dokupiliśmy modulator can-bus gra bo gra ale nie pojawia sie napis BOSE jak sie odpali radio. Można coś z tym zrobić?? jakoś je przekodować?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Do napisu Bose musisz podłączyć dodatkowo jeden z pinów przy zasilaniu radia do masy.
Na radiu masz schemat z opisem.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa