oswietlenie led
Panowie co to za fatum kupilem zarowki ledowe h3 do halogenoe w zderzaku i nie dzialaja azwykle h3 55watt dzialaja sprawdzilem pod aku i dzialaja ledy czy winna lezy po stronie innej opornosci

i nie dzialaja
Re: oswietlenie led
| Łukasz83 zlw napisał/a: |
czy winna lezy po stronie innej opornosci i nie dzialaja |
Po stronie polaryzacji.
Czyli odpuscic temat nie beda hulac
Zamień plus z minusem
(jeśli dobrze rozumiem Adiego)
| eleszet napisał/a: |
Zamień plus z minusem
(jeśli dobrze rozumiem Adiego) |
Dobrze rozumiesz.
To sobie to odpuszcze nie bede przerabial kostek zostawie jak fabryka nakazala i nie bede poprawial po inzynierach z ingosztad
| Łukasz83 zlw napisał/a: |
To sobie to odpuszcze nie bede przerabial kostek zostawie jak fabryka nakazala i nie bede poprawial po inzynierach z ingosztad |
Przerób żarówki LED. Na obudowie powinien być minus, a na przewodzie plus.
Rozwiązanie które proponuje Adi sprawi że poprawisz po chińczykach a nie po niemcach
Oki namówiliscie mnie

z góry dzieki za info