 |
|
MMI 2G |
| Autor |
Wiadomość |
Dworek


Model: 100C4
Silnik: AAD
Zasilanie: benzyna+LPG; benzyna
Nadwozie: sedan
Pomógł: 2 razy Wiek: 43 Dołączył: 14 Maj 2009 Wszystkie posty: 236
     
Otrzymał 3 piw(a) Skąd: Wawa bielany
|
Wysłany: Pon 16 Cze, 2014 16:53
|
|
|
Każda wersja ma inny numer?
OK. Czy z płytami do najnowszej Navi jest podobnie? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 16 Cze, 2014 16:58
|
|
|
| Dworek napisał/a: | | OK. Czy z płytami do najnowszej Navi jest podobnie? |
Nie. Kupujesz bez problemów. Cena 230€ Brutto. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Dworek


Model: 100C4
Silnik: AAD
Zasilanie: benzyna+LPG; benzyna
Nadwozie: sedan
Pomógł: 2 razy Wiek: 43 Dołączył: 14 Maj 2009 Wszystkie posty: 236
     
Otrzymał 3 piw(a) Skąd: Wawa bielany
|
Wysłany: Pon 16 Cze, 2014 17:00
|
|
|
Łobosz, tu już cena konkret.
A nie moge znaleźć numeru tego update w ETKA |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 16 Cze, 2014 17:01
|
|
|
| Dworek napisał/a: | Łobosz, tu już cena konkret.
A nie moge znaleźć numeru tego update w ETKA |
Którego numeru? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Dworek


Model: 100C4
Silnik: AAD
Zasilanie: benzyna+LPG; benzyna
Nadwozie: sedan
Pomógł: 2 razy Wiek: 43 Dołączył: 14 Maj 2009 Wszystkie posty: 236
     
Otrzymał 3 piw(a) Skąd: Wawa bielany
|
Wysłany: Pon 16 Cze, 2014 17:03
|
|
|
| Adi202 napisał/a: |
Przy podaniu nr ETKA wychodzi, że jest to zestaw naprawczy i nie ma żadnej wzmianki, że są to CD. |
Bo nie wiem o co pytać w serwisie i jaki numer tych płytek podać. Jeśli one mają w ogóle jakiś numer? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 16 Cze, 2014 17:05
|
|
|
4L0998961 |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
jarecki01

Model: A6C6
Silnik: CAHA
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: avant
Wiek: 64 Dołączył: 03 Gru 2013 Wszystkie posty: 50
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Białystok
|
Wysłany: Pon 16 Cze, 2014 18:10
|
|
|
Te płytki są od dawna w interze za free i nie potrzeba nabijać kasy ASO,wystarczy poszukać,sprawdzone. |
|
|
|
|
|
 |
Dworek


Model: 100C4
Silnik: AAD
Zasilanie: benzyna+LPG; benzyna
Nadwozie: sedan
Pomógł: 2 razy Wiek: 43 Dołączył: 14 Maj 2009 Wszystkie posty: 236
     
Otrzymał 3 piw(a) Skąd: Wawa bielany
|
Wysłany: Pon 16 Cze, 2014 21:30
|
|
|
Dzięki za pomoc chłopaki.
A czy do update mmi potrzebuję zaznaczyć te trzy opcje w zielonym menu, jak opisane w instrukcji z tego katalogu:
http://chomikuj.pl/orkask...a+MMI+5150-5570
czy wystarczy przy update pominąć ten krok, a stosować się tylko do tej części z czerwonego menu? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 16 Cze, 2014 21:51
|
|
|
Update nie robi się przez tzw zielone (serwisowe) menu, a przez wejście w tryb flashowania SETUP+ Return.
pzdr |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Dworek


Model: 100C4
Silnik: AAD
Zasilanie: benzyna+LPG; benzyna
Nadwozie: sedan
Pomógł: 2 razy Wiek: 43 Dołączył: 14 Maj 2009 Wszystkie posty: 236
     
Otrzymał 3 piw(a) Skąd: Wawa bielany
|
Wysłany: Pon 16 Cze, 2014 21:56
|
|
|
No własnie, tylko tam jest napisane, żeby najpierw wejść w zielone menu, zaznaczyć:
- SWDL manuell
- SWDL ignore Region/VMC
- Disable Eeprom Update
i dopiero przeprowadzić update. To rozumiem, ze to dopiero przy wgrywaniu PL jest potrzebne? Tylko że PL robi się z tej trzeciej płyty od 5750, a ją się wgrywa tak samo jak każdy inny update, więc nie wiem po co te zaznaczanie tych opcji w zielonym menu. Zielony jestem w tym MMI zupełnie jak to zielone menu |
|
|
|
|
|
 |
jarecki01

Model: A6C6
Silnik: CAHA
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: avant
Wiek: 64 Dołączył: 03 Gru 2013 Wszystkie posty: 50
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Białystok
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 09:06
|
|
|
| Dworek napisał/a: | No własnie, tylko tam jest napisane, żeby najpierw wejść w zielone menu, zaznaczyć:
- SWDL manuell
- SWDL ignore Region/VMC
- Disable Eeprom Update
i dopiero przeprowadzić update. To rozumiem, ze to dopiero przy wgrywaniu PL jest potrzebne? Tylko że PL robi się z tej trzeciej płyty od 5750, a ją się wgrywa tak samo jak każdy inny update, więc nie wiem po co te zaznaczanie tych opcji w zielonym menu. Zielony jestem w tym MMI zupełnie jak to zielone menu |
Przy takim manewrze masz ryzyko uszkodzenia MMI. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
jarecki01

Model: A6C6
Silnik: CAHA
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: avant
Wiek: 64 Dołączył: 03 Gru 2013 Wszystkie posty: 50
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Białystok
|
Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 14:54
|
|
|
Może nie uszkodzenia,tylko ryzyko załączenia się CP,jak to było u mnie |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 15:00
|
|
|
| jarecki01 napisał/a: | | Może nie uszkodzenia,tylko ryzyko załączenia się CP,jak to było u mnie |
A co stanie się jeżeli zmieniarka będzie miała problem z odczytem pliku META? Mi nie udało się podnieść interfejsu bez jego rozkręcania i programowania na stole. Przy wadliwej zmieniarce nigdy nie uwaliłem softu przez SETUP+Return. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
jarecki01

Model: A6C6
Silnik: CAHA
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: avant
Wiek: 64 Dołączył: 03 Gru 2013 Wszystkie posty: 50
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Białystok
|
Wysłany: Wto 17 Cze, 2014 15:29
|
|
|
ok,ale jeśli zmieniarka jest uszkodzona i nie czyta np. płyt mp3, to nie uruchomi się update..
to takie moje przemyślenia,nie siedzę głęboko w elektronice,robiłem to w swoim aucie 2 razy,za drugim razem załączyło się cp,bo nie chciało mi się podłączyć prostownika i wychodziłem z auta podczas instalacji,zamilkł dzwięk z radia i cd,tylko navi gadało.żadne kodowania vasem nie pomogło,jedynie aso,dobrze że nie ingerowali w oprogramowanie,dalej mam wszystko po naszemu |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » GPS i GSM |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |