A wiec do rzeczy ,posiadam audi a6c6 3,0 tdi Quatro LIMUZYNA wczoraj wgrałem pl menu do MMI i po bawiłem sie zielonym menu !
I wydaje mi sie ze prześwit miedzy kołem a nadkolem zwiększył tak jak by sie uniosła i nie jest taka twarda na zakrętach i buja ja troszkę ,chociaż nie posiadam zawieszenia pneumatycznego ?czy to mozliwe ze w czasie 2h-3h tak wszystko sie pozmieniało
jest to nie możliwe?
I czy można za pomocą vcds zmienić opcje automatycznego poziomowania auta do prędkości ,ze obniża się w czasie szybszej jazdy !!!!
Chociaż teraz wróciłem od mechanika i zmierzył prześwity mi i okazało się wszystko ok, ale mi się wydaje ze wcześniej auto było bardziej obniżone czy jest to możliwe???
możne jest jakaś opcja vcds w komfort i tam można przestawić???
Proszę o szybka pomoc ponieważ jadę do Pl na urlop
Pozdrawiam !!!!!
Można sobie tak coś wmówić, że nawet zwykły zawias zamienia się w pneumat