jestem tu nowy ale widze zę sporo czasu spędzę na tym forum
Mam Q7 z gazem. Zbiornik w kole 55 ltr. Oczywiście subwoofer z koła zapasowego razem z kołem musi leżeć w garażu...
Czy ktoś się orientuje czy mogę zamontować jakiś mniejszy subwoofer który by pasował do systmu Bose?
Mogę się zamienić lub odkupić jeśli ktoś ma coś takiego.
Za wszelkie inomacje będę wdzięczny.
Buli