Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Lusterka z A8 D2 do A6 C4 ??
ciekawe, ciekawe, sam myślałem nad założeniem składanych z A8, z niecierpliwością czekam na efekty
Zły trop. Trójkąty jak je nazwałeś różnią sie od siebie. Manualne są inna i elektrycznie składane są inne.
Różni się napędem. Po założeniu chassis elektrycznie składanych do podstawy manualnych lusterka nie będą się składać. Czy da się to jakoś przerobić? Sądzę, że będzie łatwo.
Witam, Czy ktoś z Was ma jakieś informacje czy kompletne lustra z A8 B2 pasują do A6 C4 ?? Miałem wersje z oryginalnymi składanymi lustrami ale dzisiejszej nocy jakaś mend... je powyrywała i zostałem bez lusterek powyłamywanymi trójkątami.
Takie same ale jednak inne. A8 ma inną podstawę. Reszta jest identyczna jak w A6 C4.
idąc tym tropem wyciągam ze zwykłych ori C4-kowych luster trójkąty i przekładam je w resztę A8-mkową i mam swoje składane lustra z powrotem??
| tester86 napisał/a: |
| idąc tym tropem wyciągam ze zwykłych ori C4-kowych luster trójkąty i przekładam je w resztę A8-mkową i mam swoje składane lustra z powrotem?? |
ciekawe, ciekawe, sam myślałem nad założeniem składanych z A8, z niecierpliwością czekam na efekty
| tester86 napisał/a: |
| idąc tym tropem wyciągam ze zwykłych ori C4-kowych luster trójkąty i przekładam je w resztę A8-mkową i mam swoje składane lustra z powrotem?? |
Zły trop. Trójkąty jak je nazwałeś różnią sie od siebie. Manualne są inna i elektrycznie składane są inne.
to czym sie rózni ten " trójkąt " manualnie składany od składanego elektrycznie ? nieda si ego jakos przerobic ?
dobrze by było podeprzeć się zdjęciami (ja niestety nie mam) bo temat bardzo fajny
| daniello85 napisał/a: |
| to czym sie rózni ten " trójkąt " manualnie składany od składanego elektrycznie ? nieda si ego jakos przerobic ? |
Różni się napędem. Po założeniu chassis elektrycznie składanych do podstawy manualnych lusterka nie będą się składać. Czy da się to jakoś przerobić? Sądzę, że będzie łatwo.
to w takim razie bedziemy cos probować robić powinno si eudać
Lustra muszę mieć niema innej opcji. Potrzebuje na dawce prawy trójkąt. Ma ktoś?? jak tylko upoluje jakieś A8-mkowe lustra zaczynam transplantacje. Bo ori składane do a6 to rarytas izdobyć będzie ciężko a jak już się trafią cena mnie przygniecie
Hejka!
Kupiłem (na razie prawe) lusterko z a8 d2 składane i regulowane elektrycznie (z pamięcią położenia) + szkło fotochrom. Aby zamontować do C4 trzeba oba rozebrać oba w drobny mak, potem odcinanie potrzebnych elementów z a8 i spawanie do uchwytu, trójkąta (aluminiowego) z A6 C4. Jest z tym trochę zabawy, ale jak łatwo dostać oryginalne każdy wie, więc myślę, że warto.
Ale mam problem, bo składanie działa, ale sterowanie już nie chce. Osprzęt z A8D2 w składzie:
- przełącznik (wyłącznik) 4D0959565B
- moduł pamięci 4A0907445A
- przekaźnik składania 4A0907440
Podłączyłem wg schematu:
Wszystkie połączenia sprawdzałem kilkukrotnie i jest ok, przełącznik do sterowania sprawdzałem, działa. Lusterko na ostro chodzi we wszystkie strony. Co prawda nie mam jeszcze lusterka od kierowcy, ale to raczej nie problem (tak mi się przynajmniej wydaje). Czyżby moduł był padnięty?
Kupiłem (na razie prawe) lusterko z a8 d2 składane i regulowane elektrycznie (z pamięcią położenia) + szkło fotochrom. Aby zamontować do C4 trzeba oba rozebrać oba w drobny mak, potem odcinanie potrzebnych elementów z a8 i spawanie do uchwytu, trójkąta (aluminiowego) z A6 C4. Jest z tym trochę zabawy, ale jak łatwo dostać oryginalne każdy wie, więc myślę, że warto.
Ale mam problem, bo składanie działa, ale sterowanie już nie chce. Osprzęt z A8D2 w składzie:
- przełącznik (wyłącznik) 4D0959565B
- moduł pamięci 4A0907445A
- przekaźnik składania 4A0907440
Podłączyłem wg schematu:
Wszystkie połączenia sprawdzałem kilkukrotnie i jest ok, przełącznik do sterowania sprawdzałem, działa. Lusterko na ostro chodzi we wszystkie strony. Co prawda nie mam jeszcze lusterka od kierowcy, ale to raczej nie problem (tak mi się przynajmniej wydaje). Czyżby moduł był padnięty?
Przy użyciu fleksy i jakiś 5 min obróbki, wycięciu niepotrzebnych wystających elementów z trójkąta lusterka zamontowałem, ale i tak szukam oryginalnych składanych. A8 -mkowe te co kupiłem miały zardzewiałe prowadnice i nie było możliwości ich poprawnego składania. Potrzebuje jeszcze lewe składane jak ktoś ma chętnie kupie.:-)
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych