Forum AUDI TECH TEAM
Stajnia Klubowa
|
Kontakt
|
FAQ
|
Szukaj
|
Nasze auta
|
Zaloguj
|
Rejestracja
Pozostałe tematy » k-jetronic - zimny rozruch
Forum AUDI TECH TEAM
»
Forum Techniczne
»
Silniki benzynowe i zasilane LPG
»
Pozostałe tematy
»
k-jetronic - zimny rozruch
Idź do strony:
«
1
2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
jimv8
Nie 26 Sty, 2014 13:58
wymiana instalacji WN (kopułka,palec,przewody,świece) rozwiązała problem 'kulawego' silnika.
zimny rozruch jest w miarę dobry, nawet przy -20
Adi202
Nie 26 Sty, 2014 17:50
jimv8 napisał/a:
zimny rozruch jest w miarę dobry, nawet przy -20
Amen.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Idź do strony:
«
1
2
Nie możesz
pisać nowych tematów
Nie możesz
odpowiadać w tematach
Nie możesz
zmieniać swoich postów
Nie możesz
usuwać swoich postów
Nie możesz
głosować w ankietach
Nie możesz
załączać plików na tym forum
Nie możesz
ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Skocz do:
Wybierz forum
Forum AUDI TECH TEAM
|-- Witamy na forum AUDI TECH TEAM
| |--Sprawy organizacyjne, oraz klubowe
| | |--Sprawy organizacyjne i klubowe
| | |--Pomoc techniczna tycząca forum
| | |--Ogłoszenia i regulaminy
| | |--Pomoc koleżeńska
| | |--Pomóż potrzebującym
| | |--Podziękowania
| |--Powitanie
|--Przedstaw swoje Audi
| |--Nasze Audiczki - opisy, zdjęcia, modyfikacje
| | |--Audi 80/90
| | |--Audi 100/200
| | |--Audi A3
| | |--Audi A4
| | |--Audi A5
| | |--Audi A6
| | |--Audi S/RS
| | |--Audi A8/V8
| | |--Pozostałe modele Audi
| | |--Oldtimery Audi
|--Dowiedz się więcej o AUDI
| |--Tylko prawdziwe samochody..
| |--Rozwiązania techniczne Audi
| |--Audi w sporcie
| |--Nowości
| | |--Koncepty
| | |--Audi tuning
| | |--Z ostatniej chwili
|--Diagnoza komputerowa, VAG
| |--Diagnoza komputerowa, VAG
|--Forum Techniczne
| |--Pytajnik, czyli zielono mi ;)
| |--Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski
| |--Silniki benzynowe i zasilane LPG
| | |--Elementy silnika
| | |--Turbodoładowanie
| | |--Pozostałe tematy
| | |--Układ dolotowy i wydechowy
| |--Silniki wysokoprężne - diesel
| | |--Elementy silnika
| | |--Turbodoładowanie
| | |--Pozostałe tematy
| | |--Układ dolotowy i wydechowy
| |--Układ napędowy i skrzynie biegów
| | |--Napęd przedni
| | |--Quattro
| | |--Skrzynie manualne
| | |--Skrzynie automatyczne
| |--Zawieszenie, hamulce i układ kierowniczy
| | |--Zawieszenie
| | |--Układ hamulcowy
| | |--Układ kierowniczy
| |--Nadwozie, wyposażenie i wnętrze
| | |--Blacharstwo i lakiernictwo
| | |--Tapicerka, dywany, plastiki itp.
| | |--Klimatyzacja
| | |--Pozostałe tematy
| |--Tuning
| | |--Chiptuning i tuning mechaniczny
| | |--Tuning wizualny
| | |--Projekty i ich rezultaty
| |--Audio, nawigacja, oraz elektryka i elektronika
| | |--Car Audio
| | |--GPS i GSM
| | |--Elektryka i elektronika
| | |--Czujniki, kody i schematy
| | |--Pozostałe tematy
|--Przeróbki i porady, czyli zrób to sam
| |--Zrób to sam - gotowe recepty
|--Zakup samochodu Audi
| |--Kupujemy Audi
| | |--Audi 80/90
| | |--Audi 100/200/V8
| | |--Audi A2/S2
| | |--Audi A3/S3
| | |--Audi A4/S4
| | |--Audi A5/S5
| | |--Audi A6/S6
| | |--Audi A8/S8
| | |--Pozostałe modele Audi
|--Targowisko
| |--Sprzedam - ogłoszenia na forum
| | |--Samochody
| | |--Części samochodowe
| | |--Car Audio, GPS i GSM
| | |--Inne przedmioty
| |--Kupię - ogłoszenia na forum
| | |--Samochody
| | |--Części samochodowe
| | |--Car Audio, GPS i GSM
| | |--Inne przedmioty
|--Nasi Partnerzy handlowi
| |--Sklepy
| |--Usługi
|--Hyde Park
| |--Polecane i niepolecane warsztaty, sklepy i hurtownie
| | |--Polecane warsztaty, sklepy itp.
| | |--Negatywne opinie
| |--Temida radzi
| |--Po godzinach
| | |--Gadu gadu
| | |--Humor
| | |--Szafa Grająca
| | |--Film, książka, teatr, gry
| | |--Sport
| | |--Rocznice, święta, życzenia
|--Spotkania i imprezy
| |--Spotkania, imprezy, zloty
| | |--Ogólnopolskie
| | |--Kujawsko-pomorskie
| | |--Zachodniopomorskie
| | |--Warmińsko-mazurskie
| | |--Mazowieckie
| | |--Łódzkie
| | |--Dolnośląskie
| | |--Opolskie
| | |--Lubelskie
| | |--Małopolskie
| | |--Lubuskie
| | |--Podkarpackie
| | |--Podlaskie
| | |--Pomorskie
| | |--Śląskie
| | |--Świętokrzyskie
| | |--Wielkopolskie
Losowe tematy » Pozostałe tematy
skaczące obroty ale tylko...
•
Czujniki płynu chłodzącego audi V8
•
audi 100 c3 2.3 NF 1990r. silniczek krokowy
•
STUKANIE Audia4 b6 cabrio
•
AUDI S6 4.2 V8 290KM BRAK MOCY, SZARPIE, GASNIE
•
Wymiana rozrządu - pytania
•
remont silnika lub zakup używanego
•
Ustawienie przepływomierza. Jak ?
•
Wysoka temperatura silnika
•
Kilka pytań odnośnie zapłonucewki,świece i przewodyA4
•
Kontrolka EPC. Tryb awaryjny -- wyciek oleju
•
wtrysk k jetronic
•
Czasem gaśnie na wolnych obrotach na LPG
•
Zbyt duze spalanie
•
Zawieszające sie obroty na beznynie
•
przygasający silnik A8 4.2 ABZ
•
AUDI A6 C5 2.7T - Bład Silnika - logi z VAGa
•
Poważny problem z odpalaniem
•
zaplon audi V8 90
•
Problem z ogrzewaniem
•
V8 Problem z obrotami
•
audi a8 4.2 Lpg spalanie benzyny
•
audi C4 2,8 po tuningu i klopty
•
Nierowna praca silnika
•
wysokie obroty na lpg w audi 100 c3
•
Świece 1.8T
•
100 C3 gaśnie
•
sondy wymienione w v6 i nadal wyskakuje blad sondy
•
silnik 2,6 zamiast 2,8
•
Strzał gazu i problemy.
[ IP:
216.73.217.85
]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]
Powered by
phpBB
modified by
Przemo
© 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja
PCserwis
®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM
|
Polityka Prywatności
|
Stajnia Klubowa