 |
|
Felgi TOMASON |
| Autor |
Wiadomość |
cezary1020

Model: A3
Silnik: 1,9
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: hatchback
Wiek: 45 Dołączył: 11 Sie 2012 Wszystkie posty: 58
     
Postawił 7 piw(a) Skąd: Pomorze
|
Wysłany: Nie 17 Mar, 2013 17:58 Felgi TOMASON
|
|
|
Witam.Czy miał ktoś do czynienia z felgami niemieckiej firmy Tomason?Mam zamiar kupić model TN1,ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii o tej firmie. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 18 Mar, 2013 11:33
|
|
|
Siema, temat tych felg jest był swego czasu mocno poruszany na niemieckich forach Opla, Forda i BMW. Opinie są bardzo mocno podzielone. Zacznijmy może od tego, że felgi są produkowane przez firmę Kautschuk Verwertungs Gesellschaft mbH, czyli w wolnym tłumaczeniu spółkę zużytkowania kauczuku. Ich cena jest stosunkowo niska ( w porównaniu z innymi firmami) a felgi są nieco cięższe niż normalne alusy. Chodzi oczywiście o stosunek ceny do jakości, co oznacza najprawdopodobniej, że mają mniejszy procent aluminium i stąd wyższa waga. Bardzo dużo osób jest z nich zadowolonych, jednak pojawiają się od czasu do czasu głosy narzekające na serwis samej firmy, terminy dostarczenia felg oraz to, że TN 1 bardzo łatwo się rysują i przy zakładaniu na nie nowych opon trzeba bardzo uważać.
Czyli na dwoje babka wróżyła, ponieważ w Niemczech na tych felgach jeździ mnóstwo ludzi i sobie je ceni.
Nie wiem, jak u Ciebie z niemieckim, ale wrzucam Ci linki. Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania, to się nie krępuj
http://www.astra-g.de/sho...-Tomason-Felgen |
_________________ Gość
pozdrawiam serdecznie
Samo skur*****stwo na tym świecie.
Skur*****stwo i pogarda.
 |
|
|
|
|
|
 |
Więcej szczegółów
|
Wystawiono 1 piw(a): cezary1020 |
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
|
| Podobne Tematy |
| Temat |
Autor |
Forum |
Odpowiedzi |
Ostatni post |
 |
[A3 1.6 00'] Jakie ET do felgi 16 ?
|
bigi31 |
Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
1 |
Sro 21 Mar, 2012 19:02  jimv8 |
 |
[A3 99r] pytanie o felgi !
|
karolus111 |
Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
11 |
Wto 24 Kwi, 2012 18:40  szynszylek |
 |
Jakie felgi do A4 B6?
|
ding.chavez2.0 |
Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
3 |
Nie 20 Maj, 2012 11:58  Pasiak |
 |
[100 C3] felgi 17"
|
Mateo |
Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
17 |
Sob 02 Mar, 2013 20:53  Mateo |
 |
Felgi jakie ET?
|
Electra |
Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
24 |
Czw 10 Lip, 2014 20:16  Adi202 |
[ Twoje IP to: 216.73.216.241, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |