Pozostałe tematy » 100 c3 Przekładka układu paliwowego
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 100 c3 Przekładka układu paliwowego
Witam! Mam pytanie dotyczące układu paliwowego w 100C3, Czy można przełożyć wtryski, rozdzielacz i inne elementy układu paliwowego z silnika 2.3 NF do 2.0 RT... Moja nie chodzi na benzynie, a mam możliwość przekładki tych elementów... Pozdrawiam...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wtryskiwacze i przewody paliwowe są te same. Jak wyjdzie z rozdzielaczem paliwa? Budowa identyczna, ale może podawać większą ilość paliwa.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Numery części są inne w tych rozdzielaczach... Może spróbować wrzucić też silnik 2.3 NG, mam takowy od audi 90, kwestia wiązki elektrycznej silnika, bo w 2.0RT mam bodajże KE-Jetronic a w tym drugim jest KEIII-Jetronic? Jak myślisz Adi nad takim rozwiązaniem?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sądżę, że to za duży nakład pracy. Co prawda mógłyś przełożyć sam silnik i zestroić go na K-Jeta, ale jest to tylko moje zdanie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
możesz też wszystko wywalić i zrobić na 4'rech weberach :D
(dwa podwójne)

:super:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawa wygląda tak... Przełożyłem cały wtrysk mechaniczny z 2.3 do 2.0, okazało się, że numery rozdzielacza są identyczne(pomyliło mi się z rozdzielaczem od 2.2 turbo, który mi zalega- tam numery są inne). Auto zagadało na benzynie po 10 latach katorgi na gazie, tylko czasami wpada w tryb awaryjny, jak ma humor to idealnie pracuje zarówno na gazie i jak na benzynie, moje pytanie brzmi jak odczytać kody błyskowe w 100 c3 2.0Rt 88r... Gdzie znajdują się kable do diagnozy?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
suchy1704 napisał/a:
Sprawa wygląda tak... Przełożyłem cały wtrysk mechaniczny z 2.3 do 2.0, okazało się, że numery rozdzielacza są identyczne(pomyliło mi się z rozdzielaczem od 2.2 turbo, który mi zalega- tam numery są inne). Auto zagadało na benzynie po 10 latach katorgi na gazie, tylko czasami wpada w tryb awaryjny, jak ma humor to idealnie pracuje zarówno na gazie i jak na benzynie, moje pytanie brzmi jak odczytać kody błyskowe w 100 c3 2.0Rt 88r... Gdzie znajdują się kable do diagnozy?
o ile dobrze pamietam to powinny być w "nogach kierowcy" 2 wtyczki

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zobacz też w skrzynce bezpieczników

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa