Witam
Oryginalny bose z rns-d dx w audi a8 d2 po lifcie. Nic nie zmieniane oprócz dodanej kamery cofania.
Od jakich 4 tygodni problem mam z tym że po włączeniu radia słychać w głośnikach świst jakby od alternatora. Po ściszeniu na 0 radia słychać buczenie z głośników.
Nic nie było zmieniane i kombinowane.
Czyżby wzmacniacz mówił papa?
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Bose piszczy i buczy po sciszeniu
We wszystkich kanałach słychać ten przydźwięk?
Niekoniecznie. Może być też alternator.
Alternator regenerowany był z 18 miesięcy temu.
A to ze po sciszeniu radia do 0 słychac buczenie w głosnikach?
A to ze po sciszeniu radia do 0 słychac buczenie w głosnikach?
| uszek napisał/a: |
| Alternator regenerowany był z 18 miesięcy temu.
A to ze po sciszeniu radia do 0 słychac buczenie w głosnikach? |
We wszystkich kanałach słychać ten przydźwięk?
Wiec dzwiek ten jest w wszystkich głosnikach dużych. Przy okazji sprawdziłem jak to wyglada dokładnie. Po włączeniu radia i wyciszeniu na zero słychać buczenie w głosnikach(silnik nie włączony). WYjałem wzmacniacz i okazało sie ze styki są brudne mają biały nalot.(głownie zasilanie i masa)
Przeczysciłem je papierem ściernym i od razu się poprawiło. Prawie buczenia nie ma. Popsikałem to wszystko kontaktem i zostawiłem do wyschnięcia. Zobaczymy może to to.
ALe widać ze ktoś juz grzebał w wzmacniaczu bo są plomby poscierane.
Przeczysciłem je papierem ściernym i od razu się poprawiło. Prawie buczenia nie ma. Popsikałem to wszystko kontaktem i zostawiłem do wyschnięcia. Zobaczymy może to to.
ALe widać ze ktoś juz grzebał w wzmacniaczu bo są plomby poscierane.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych