 |
|
Euro 2012 |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Sob 16 Cze, 2012 23:00
|
|
|
| Pasiak napisał/a: | nie będe tego komentować bo szkoda słów.... na szczeście jest drużyna ,która mnie nie zawiedzie,czyli Niemcy |
Właśnie, dlaczego nasza reprezentacja nie może zagrać tak jak reprezentacja Niemiec? To wina jedzenia, czy powietrza? A może woda u nas jakaś zatruta od kilkudziesięciu lat? Gdzieś jest haczyk. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 16 Cze, 2012 23:29
|
|
|
| GORYL napisał/a: |
my poprostu jesteśmy skromni... |
To po co nam reprezentacja narodowa? Po kiego nam było Euro potrzebne? Kasa! Tu chodzi tylko o kasę. Nie o honor czy dumę narodową a o kasę. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 16 Cze, 2012 23:36
|
|
|
| GORYL napisał/a: |
Przepraszam zapomniałem dodac,że też jesteśmy "gościnni",,, a to nic nie ma wspólnego z kasą ... |
Taa. Jak to na gospodarza przystało daliśmy wygrać gościom. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 17 Cze, 2012 00:16
|
|
|
| Pasiak napisał/a: | nie będe tego komentować bo szkoda słów.... na szczeście jest drużyna ,która mnie nie zawiedzie,czyli Niemcy |
Zobaczymy. Ponieważ moi niemiecy znajomi łapali się w drugiej połowie za głowę na grę Polaków, wrzeszcząć że grają jak Niemcy właśnie. Czyli stojąc w miejscu i czekając na idealne podanie, byleby się nie ruszyć o centymetr. Gdyby niewiarygodny fuks Gomeza, nie byłoby ostatni 2:0. kto ogląda Bundesligę wie do czego piję. |
_________________ Gość
pozdrawiam serdecznie
Samo skur*****stwo na tym świecie.
Skur*****stwo i pogarda.
 |
|
|
|
|
|
 |
Sergio


Model: B4
Silnik: 2,0 ABK
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Sedan
Zaproszone osoby: 9
Pomógł: 6 razy Wiek: 52 Dołączył: 12 Maj 2009 Wszystkie posty: 2789
     
Piwa: 105/75 Skąd: Częstochowa
|
Wysłany: Nie 17 Cze, 2012 10:39
|
|
|
No trudno taka jest piłka. Właściwie zero logiki- Rosja powinna rozgromić Greków- a bardzo dużo szczęścia i umiejętność wykorzystywania błędów przciwnika. Jednak liczy się też koncentracja i 100%-owe zaangażowanie a tergo zabrakło polskiej drużynie. Dlaczego? Może wypowiedź Błaszczyka coś wyjaśni?
http://euro.wp.pl/title,B...1I&ticaid=1ea52 |
_________________
 |
|
|
|
|
|
 |
kamila666
Kamila666


Model: b4
Silnik: abk
Zasilanie: benzyna+lpg
Nadwozie: avant
Pomogła: 2 razy Wiek: 41 Dołączyła: 30 Gru 2010 Wszystkie posty: 425
     
Piwa: 15/22 Skąd: Racibórz, Rybnik
|
Wysłany: Nie 17 Cze, 2012 12:27
|
|
|
Wierzyłam że sie uda aż do 72'. Czesi byli poprostu lepsi...Polska zajęła w tabeli ostatnie miejsce. Teraz przyjdzie czas na rozliczenia. Na giełdzie dziennikarskiej już spekuluje się, że Franciszek Smuda odejdzie z posady selekcjonera.
Zastanawiam się jak dzisiaj zagrają Niemcy, jako jedyna drużyna ma szanse na 9pkt.
P.S Dla niektórych jest zaskoczeniem dlaczego awansowała Grecja a nie Rosja skoro maja po 4pkt przy czym Rojsa zdobyła wiecej goli |
_________________
 |
|
|
|
|
|
 |
Sergio


Model: B4
Silnik: 2,0 ABK
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Sedan
Zaproszone osoby: 9
Pomógł: 6 razy Wiek: 52 Dołączył: 12 Maj 2009 Wszystkie posty: 2789
     
Piwa: 105/75 Skąd: Częstochowa
|
Wysłany: Nie 17 Cze, 2012 14:29
|
|
|
| kamila666 napisał/a: | | P.S Dla niektórych jest zaskoczeniem dlaczego awansowała Grecja a nie Rosja skoro maja po 4pkt przy czym Rojsa zdobyła wiecej goli |
Powiem szczerze, że dla mnie niektóre zasady Euro są niezbyt sprawiedliwe. Tak właśnie jest i tym razem kiedy to nie bilans bramek z całej kolejki jest ważny tylko bezpośredni mecz. No ale euro musi się wyróżniac chociażby tym, że nie ma trzeciego miejsca. |
_________________
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 17 Cze, 2012 17:23
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | Właśnie, dlaczego nasza reprezentacja nie może zagrać tak jak reprezentacja Niemiec? To wina jedzenia, czy powietrza? A może woda u nas jakaś zatruta od kilkudziesięciu lat? Gdzieś jest haczyk. |
moim zdaniem, problemem jest niestabilność jaka panuje w całej organizacji PZPN. nieodpowiedni ludzie na stanowiskach bez kompetencji i zaangażowania do tego co robią ( zauważcie ile cech ich łączy z polska polityką)
idąc w kierunku reprezentacji wszystko się ze sobą wiąże. Ciągle zmiany trenerstwa, kadry, brak kompetencji, brak reguł i co najważniejsze zasad. Zasady - różnią Polskę od innych krajów - tam maja wszystko poukładane i jasne.
Taki przykładzik - dlaczego stał na bramce Tytoń? fakt obronił karnego, pokazał się ale PIERWSZYM bramkarzem reprezentacji jest Szczęsny...koniec kropka. To jest to, stawia się na kogoś a później idzie na drugi plan a jak to ma niby zadziałać na samoocenę i psychikę graczy? świadomość że musisz być idealny na 200% bo to może być twój ostatni raz rozwala cały twój talent i umiejętności.
Dlaczego tak trudno otworzyć oczy i brać przykład od innych, przecież im to wychodzi na dobre ? TYLKO polska co mistrzostwa ma całkiem inny skład, tylko polska nie stawia na swoich największych piłkarzy, tylko polska wpieprza się w nie swoje sprawy i dosypuję soli do kawy by móc o czym pisać w tabloidach. Media to drugie zło polskiego sportu.
Założę się że w takich Niemczech inaczej piszą o sportowcach, bo dla nich oni są przykładem do naśladowania a tuta przykładem jak kogoś zgnoić i zarobić.
co do meczu to wiadomo było, choć poziom gry ten sam ale na odpowiedź Lewandowskiego czego zabrakło Polakom - kondycji, 35 minut gry w pierwszej połowie i 10 minut gry pod końcówkę po wejściu Grosickiego to za mało.
teraz standard. Smuda wyleci, PZPN będzie kręciło kulki z kupy a media nastawia wszystkich przeciwko siebie. |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 17 Cze, 2012 21:09
|
|
|
| jimv8 napisał/a: |
Taki przykładzik - dlaczego stał na bramce Tytoń? fakt obronił karnego, pokazał się ale PIERWSZYM bramkarzem reprezentacji jest Szczęsny...koniec kropka. To jest to, stawia się na kogoś a później idzie na drugi plan a jak to ma niby zadziałać na samoocenę i psychikę graczy? świadomość że musisz być idealny na 200% bo to może być twój ostatni raz rozwala cały twój talent i umiejętności. |
A kto powiedział, że Szczęsny jest lepszy od Tytonia? Może Tytoń powinien być tym nr 1? Skład wybrał nasz selekcjoner który niestety nie tylko w tym przypadku dał ciała. A może gdzieś w Polsce na zapyziałej wsi jest ktoś lepszy od Tytonia i Szczęsnego? Kiedyś bardzo będzie chciał dostać sie do Kadry Narodowej i potraktują go jak Podolskiego.
Co do Tytonia to sądzę, że i tak pokazał klasę. Grać w takich warunkach nie jest łatwo.
Niestety Kubuś co do reszty masz rację |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 18 Cze, 2012 09:03
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | Szczęsny jest lepszy od Tytonia |
może i racja ale nie o to mi chodziło. Chodzi mi o to że jak się na kogoś stawia to się tego trzyma a nie zmienia zdania. Tu chodzi o psychykę. Stabilność to droga do sukcesu. Ma się skład podstawowy to sie nim gra, a nie mota w składach z byle sympatii i polityki PZPN.
pozdrawiam wszystkich trzeżwych kiboli |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 18 Cze, 2012 22:51
|
|
|
| jimv8 napisał/a: | | Ma się skład podstawowy to sie nim gra, a nie mota w składach z byle sympatii i polityki PZPN. |
I to jest jest przepis na sukces. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Astaroth
mystic darkness


Model: B4
Silnik: 1,9 TD AAZ
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: sedan
Zaproszone osoby: 3
Pomogła: 6 razy Dołączyła: 11 Maj 2009 Wszystkie posty: 1661
     
Piwa: 208/553 Skąd: lódzkie
|
Wysłany: Sro 20 Cze, 2012 10:03
|
|
|
miało być tak pieknie, a wyszło jak zawsze... |
_________________
Dwa stare zamiast jednego nowego
Audi 80 B4
Audi A3 8L |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |