http://www.tvn24.pl/kubic...1,301894,s.html
PS. Widać, że osoba, która pisała ten news o DTM nie ma żadnego pojęcia.
"Uczestniczą w nim przerobione, zadaszone samochody Audi, Mercedesa i BMW."
Leżę i kwiczę, co za debilizm.
| Sergio napisał/a: |
| Powiem szczerze, że nigdy nie ogladałem DTM- w PL TV nie puszczają. Nie znam zasad jakie tam obowiazuja. Jednak fakt że Robert mógłby znów sie ścigac bardzo mnie cieszy. To jego prawdziwa pasja. A fakt, że jest fenomenalnym kierowcą na pewno sprawi, że odniesie sukces- tego mu życze Poza tym, znając polskie media, jesli Kubica zadomowi sie w DTM i bedzie sie ścigał, TV w PL bedzie to transmitować. Mam taką nadzieję |
| Losowe tematy » Sport |
|---|
Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2014 • DTM Special Show Event Monachium 2011 • Czarny sport • Adamek vs Kliczko • Kubica w DTM? • DTM 2009 • Audi Cup 2009 • F 1 • Kubica w WRC2 • Euro 2012 • Pudzian vs Najman • WM 2010 • Paintball • Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 • Nurburgring na żywo • Le Mans • Audi Cup 2011 • DTM 2010 |