Elementy silnika » Co z LPG po planowaniu głowicy?
Odpowiedz do tematu
 Co z LPG po planowaniu głowicy?
Witam. Dziś najprawdopodobniej wreszcie odbiore niunie od lekarza :-) . W związku z tym mam takie pytanie, zwłaszcza do osób które wymieniały uszczelke pod głowicą i miały robioną płaszczyznę głowicy a posiadają tak jak ja instal. gazową. Czy po takim zabiegu trzeba będzie na nowo regulować ustawienia instalacji tj. obroty, skład mieszanki ( II generacja).

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sergio, Na mój gust ,raczej nie , przecież " dwójka" jast już na lambdach i na krokowcu , więc sama powinna dobrać , a nie sądzę ,żeby aż tak znacznie mieniły się parametry po zdjęciu punktu , czy nawet dwóch , żeby była jakaś straszna zmiana.
Ale to tylko moje rozważanie , nie poparte żadnym doświadczeniem ani rzeczową wiedzą w tej kwesti.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja bym to dla spokojnosci glowy wyregulowal. Zawsze to wiesz, ze bedzie OK.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No i sprawa wygląda tak, jeśli chodzi o jazde na gazie jest ok. ale kilka razy zdażyło się że gdy dojeżdżałem do skrzyżowania i chciałem skręcać po wciśnięciu sprzegła zgasł. Na postoju obroty są ok podczas jazdy też nic nie odczuwam. Tak czy siak trzeba chyba bedzie podjechać na kompa i wyregulować żeby w święta nie było niespodzianek :evil:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mi to wygląda na silniczek krokowy. kiedyś w VW Polo miałem takie objawy, które z czasem zaczęły się nasilać, a winowajcą okazał się silniczek krokowy...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jezeli masz II generacje to kazda zmiana w silniku spowoduje mniejsze lub wieksze rozregulowanie, jezeli masz interfejs to sprawdz co pokazuje Lambda na wolnych obrotach oraz przy wyzszych zapewne masz ubogą i dlatego gasnie przy dojżdżaniu do skrzyzowania. Regulacja dobra II generacji szczególnie w ABK jest bardzo wazna zebys nie miał strzału bo przepływke rozwala. Dobrze gdybys sprawdził srednice mieszalnika powinna byc około 32mm

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika  

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa