Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
2.2 T problem z paliwkem
bo już pompa pociągła paliwo. Miałem tak w poprzednim aucie(marki nie zdradze bo wstyd
) w każdym razie pompa była tak licha,że nie chciał odpalać, ale jak odpalił to jeździł
Czyli na "chłopski rozum" jeśli altek nie wydoła , to na wolnych obrotach też mogą być takie jaja ,że zgaśnie. bo "prądu braknie" , jeszcze styki brudne , czyli opór...
Wykoncypowałem ?!
Jeżeli napięcie w sieci będzie za niskie, to elektronika nie będzie działać właściwie. Przy odpaleniu na pych cała energia wykorzystywana jest tylko dla sterownika silnika i pompki paliwa.
Nie mówię, że tak w tym przypadku będzie na 122%, ale dla mnie jest to bardziej zrozumiałe niż zaśmiecony zbiornik paliwa lub niewydolność pompy.
pzdr
z tego co mi się wydaje to Guti, powinien mieć u siebie AC a ten powiadomi jeśli jest za małe napięcie na alternatorze
Mam taki problem z moim samochodzikiem, że nie może złapać paliwa przy odpalaniu, na pych go wzięliśmy i odpalił, normalnie nim przejechałem ok. 10km zatrzymałem się na placu i po ok. 1min silnik zgasł i znowu nie może złapać paliwa. Wie ktoś może co to może być ?
zacząłbym od czyszczenia baku, kiedy rozmawialiśmy wspominałeś ,że brakło Ci paliwa i cały syf ze zbiornika mógł coś przypchać. Jeśli czyszczenie układu paliwowego nie pomoże pozostaje pompa
Dokładnie , filtr paliwa to dwa ,no i zasilanie pompy , może styki brudne , może diody w altku i nie ma odpowiedniego natężenia i poma nie daje rady .........
no właśnie pierwsze co miałem zamiar zrobić, to czyścić bak, a później zobaczymy co będzie dalej, ale dziwi mnie to, że jak już odpali, to jeździ normalnie
Edit: to lece skubać, może coś wykryje
Edit: to lece skubać, może coś wykryje
Ostatnio zmieniony przez Guti Czw 22 Kwi, 2010 15:54, w całości zmieniany 1 raz
| Guti napisał/a: |
| dziwi mnie to, że jak już odpali, to jeździ normalnie |
Zastanawiam się nad tym co piszecie i nadal nie wiem o co kaman. Jeżeli przy odpalaniu z rozrusznika nie chce odpalić, a na pych pali, to co ma z tym wspólnego zbiornik paliwa czy też pompa? Nie wiem jak wygląda sprawa w trakcie przekręcenia kluczyka na pozycję rozruch, ale gdybyś miał zabity filtr paliwa, zaśmiecony zbiornik, czy też mało wydajną pompę, to odpalić byś raczej mógł, ale silnik nie wchodziłby na obroty.
pzdr
pzdr
Tylko ,przypuszczenia kucharza , wolne obroty , lub rozrusznik , za małe natężenie prądu żeby pompa dała radę , przy wyższych obrotach , już wydoła ,
takie jest moje myślenie ........... przypuszczenie , że coś takowe może być.
Ps.Sądzę, że na sznurek ,nie na pych
Ps.Sądzę, że na sznurek ,nie na pych
Ostatnio zmieniony przez roger110 Czw 22 Kwi, 2010 22:43, w całości zmieniany 1 raz
Również możliwy jest spadek napięcia przy rozruchu. Podłączyć się kablami z innym samochodem i sprawdzić. Jeżeli odpali, to problemu trzeba będzie szukać w połączeniach elektronicznych.
pzdr
pzdr
| Adi202 napisał/a: |
| Również możliwy jest spadek napięcia przy rozruchu |
Wykoncypowałem ?!
Ostatnio zmieniony przez roger110 Czw 22 Kwi, 2010 22:58, w całości zmieniany 1 raz
| roger110 napisał/a: | ||
Wykoncypowałem ?! |
Jeżeli napięcie w sieci będzie za niskie, to elektronika nie będzie działać właściwie. Przy odpaleniu na pych cała energia wykorzystywana jest tylko dla sterownika silnika i pompki paliwa.
Nie mówię, że tak w tym przypadku będzie na 122%, ale dla mnie jest to bardziej zrozumiałe niż zaśmiecony zbiornik paliwa lub niewydolność pompy.
pzdr
... i wszystko jasne ..........
troszkę pogrzebałem i wychodzi na to, że chyba za małe napięcie idzie na pompkę, raz nawet zapalił tylko jak dodawałem gazu to spadały obroty, za mało paliwa podawała chyba pompka
To co na tą chwile moge poradzić ......... sprawdź napięcie na altku ,jeśli możesz natężenie ......... będzie wiadomo czy altek , czy złączki , styki , kabelki , czy może pompka się kończy.
| roger110 napisał/a: |
| To co na tą chwile moge poradzić ......... sprawdź napięcie na altku |
Jeśli nie ma błędów w działniu AC
Ostatnio zmieniony przez roger110 Wto 27 Kwi, 2010 13:37, w całości zmieniany 1 raz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych