Myslę o zakupie tej tuby aktywnej, cena bardzo przystępna + gwarancja, co myślicie?
Cytat:
Nazwa: Głośnik niskotonowy LARK FreeBass Tube 8A Active Tunnel Subwoofer 8''
Producent: Lark
Wymiary (mm): 500 x 250 x 250
Waga (g): 2000
Gwarancja: 24 miesiące
Kolor czarny, srebrny
Technika: Moc muzyczna: 150W
Moc maksymalna: 300W
Pasmo przenoszenia LPF ON: 33-200Hz
Pasmo przenoszenia LPF OFF: 33-3200Hz
Średnica głośnika: 8"
Filtr dolnoprzepustowy: 40-200Hz
Typ obudowy: Bass-reflex
Zasilanie: DC12V
Wejścia / wyjścia Wejścia niskopoziomowe: 2xRCA
Wyjścia/Wyjścia wysokopoziomowe: 1 Para/1 Para
http://www.empik.com/glos...ka-p?reko=empik
i jeszcze pytanie, bo ja nie mogę się w specyfikacji doszukac, jaki ona ma pobór prądu? Czy cos w podobie do radia samochodowego, czy kilkukrotnie większy, z ciekawosci pytam, bo chciałabym zrobić jej na zasilaniu z aku na plusie wyłącznik dodatkowy, tak, zebym mogła ją wyłączac przyciskiem z kokpitu, a nie zeby zawsze się załączała z radiem, tylko wtedy kiedy ja chce, no i w związku z tym przełacznik by musiał byc odpowiedni
a ja w przełacznikach na kokpicie (tam gdzie jest szyba, awaryjne) mam przez poprzednich włascicieli przerobiona zaslepkę i nawet ładnie to zrobione jest wizualnie, a jest w nią wbudowany włącznik i z tyłu wyprowadzone z niego dwa kable (obecnie nic nie włącza, kable są zaizolowane) - wiec bym mogła go wykorzystac tylko najpierw sprawdzic czy jest odpowiedni, czy jeszcze przekaznik jak jest za słaby - wtedy bym nim odcięła na zasilaniu kabel prowadzący do tuby
_________________
Dwa stare zamiast jednego nowego
Audi 80 B4
Audi A3 8L
Szału nie będzie, ale grać będzie w miarę dobrze. Odnośnie włącznika, to załóż go na sterowaniu a nie zasilaniu.
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT. Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
czyli na niebieskim, tym co będzie wpięty w powerantenna do radia tak? (a w tubie REM)
Inaczej być nie może.
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT. Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
_________________ Niech bedzie pochwalony naped QUATTRO
Szóstego dnia Bóg stworzył silnik diesla tak się uradował tą doskonałością że siódmego dnia stworzył do niego Audi .
lewa strona - +12 akumulator,
środek - powerantena
prawa strona - masa
dwa czinche, to wiadomo z radiem
a do czego jest ta biała wtyczka "high output"?
Teoretycznie powinno być input jako wejście sygnałów z końcówek radia zamiast czinczy. Output to prawdopodobnie wyjście ze wzmacniacza na dodatkowy głośnik.
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT. Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Szyby tak, ale o plomby na zębach i kamienie na nerkach możesz być spokojna - zostaną na swoim miejscu.
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT. Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
_________________ Niech bedzie pochwalony naped QUATTRO
Szóstego dnia Bóg stworzył silnik diesla tak się uradował tą doskonałością że siódmego dnia stworzył do niego Audi .
no to klamka zapadła, czekam na przesyłke i zastanawiam sie, jak puscic kable, lewa strona auta czy prawą i jak ją ustawic i zamocowac w bagazniku, macie jakies doswiadczenia?
_________________
Dwa stare zamiast jednego nowego
Audi 80 B4
Audi A3 8L
Czy ja wiem czy jest różnica? Ja bym pewnie pociągnął lewą stroną ale myślę że to nie ma różnicy. A umocował bym głośnikiem w stronę klapy bagażnika tak by był ładnie widoczny i by się prezentował i cieszył oko. A aby ułatwić sobie pewny montaż zbliżył bym go do lewego boczku bagażnika i masz pięknie
Czekam na zdjęcia jak już będzie po wszystkim
_________________ Nie musisz dziękować - wystarczy kliknąć: "piwo" oraz "pomógł"
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy.