W jaki sposob mozna to podlaczyc?Do jakiego pinu w kostce ori.
Szukalem miernikiem w kostce i nie bylo zadnego miejsca zeby mozna bylo to tak podlaczyc jak bym chcial
Moze ktos mi podpowie,z gory dzieki i pozdr
| Łukasz83 zlw napisał/a: |
to plus od stacyjki szukaj |