Car Audio » [Audi A4 B5] Audi Concert I i ręczne wyszukiwanie stacji....
Odpowiedz do tematu
 [Audi A4 B5] Audi Concert I i ręczne wyszukiwanie stacji....
Witam, chciałbym zapytać czy w Audi Concert I na kasety jest możliwość manualnego wyszukiwania stacji? Na automatycznym nie wyszukuje mi stacji które bym chciał i nie wiem jak zrobić i czy w ogóle się da wyszukać ręcznie te stacje.

Mowa o tym Radiu:



pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [Audi A4 B5] Audi Concert I i ręczne wyszukiwanie stacji
kaku_bulana napisał/a:
Witam, chciałbym zapytać czy w Audi Concert I na kasety jest możliwość manualnego wyszukiwania stacji? Na automatycznym nie wyszukuje mi stacji które bym chciał i nie wiem jak zrobić i czy w ogóle się da wyszukać ręcznie te stacje.

pozdrawiam
da sie, wyszukac ręcznie,przynajniej mnie sie udało, ale siedziałem i bawiłem sie radiem, teraz dokładnie Ci nie powiem jak to zrobiłem bo nie pamietam, ale później pójde do auta i powiem Ci co i jak. Jesli nie wyszukuje Ci zadnej stacji, proponuje sprawdzic antene.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie nie,wyszukuje np. Radio RMF FM, Radio Trójka i inne takie podobne ale nie wyszukuje np Radia Zet i tutaj u mnie lokalnej stacji :) Ale wyszukuje jedynie jak napisałem automatycznie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [Audi A4 B5] Audi Concert I i ręczne wyszukiwanie stacji
kaku_bulana napisał/a:
Witam, chciałbym zapytać czy w Audi Concert I na kasety jest możliwość manualnego wyszukiwania stacji? Na automatycznym nie wyszukuje mi stacji które bym chciał i nie wiem jak zrobić i czy w ogóle się da wyszukać ręcznie te stacje.

Mowa o tym Radiu:

Obrazek

pozdrawiam

Wystarczy nacisnąć i przytrzymać klawisz. Po chwili auto zamienia się na manual.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ale który klawisz? Jeden z klawiszy Seek :> ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kaku_bulana napisał/a:
Ale który klawisz? Jeden z klawiszy Seek :> ?

Klawisz wyszukiwania w lewo lub w prawo.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok działa :) Dzięki za pomoc :) Temat do zamknięcia :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A może mógłbyś się pochwalić co to za pendrive, to do radia? :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mam jeszcze pytanko jeszcze odnośnie tego radio, bo mam do niego też zmieniarkę, iiii słuchając płyt słychać bzyczenie, w miarę podgłaszania to"bzyczenie" jest intensywniejsze... czy ktoś miale taki problem? czy to zmieniarka? laser?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kaku_bulana napisał/a:
czy to zmieniarka? laser?

Prędzej uszkodzony kabel do zmieniarki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jak radio Adi gra wszystko super, a włączając płytę jest takie bzyczenie... :( Czy wystarczy przeciągnąć nowy kabel czy jak :> ? Dam rade sam zrobić? czy to jakiś specjalny kabel?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kaku_bulana napisał/a:
Jak radio Adi gra wszystko super, a włączając płytę jest takie bzyczenie... :( Czy wystarczy przeciągnąć nowy kabel czy jak :> ? Dam rade sam zrobić? czy to jakiś specjalny kabel?

A ten kabel który aktualnie posiadasz jest oryginalny?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi zabij mnie, ale Ci nie powiem, wszystko jest tak jak auto zostało kupione...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kaku_bulana napisał/a:
Adi zabij mnie, ale Ci nie powiem, wszystko jest tak jak auto zostało kupione...

Zrób zdjęcia tego kabla.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok zrobię jutro i wrzucę, z pracy dopiero wróciłem:)

edit.

Tak to wygląda









Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa