Witam, posiadam Audi 98r, Radio Concert Plus, 6 głośników, tzn 4 przód, 2 tył. Wszędzie ori głośniki, na tyle bodaj 16cm. Chciałbym wymienić tylne, na jakieś mocniejsze. Słyszałem coś o jakiś wbudowanych wzmacniaczach w nich, o co chodzi? Mogę podmienić głośniki ori na jakieś np Sony i będą grać z Concertem? Nie chodzi mi o zmianę wielkości, tylko żeby zmienić na mocniejsze mocniejsze.
Pozdrawiam