Witam,jak w temacie mianowicie czy pompka paliwa znajdująca się w zbiorniku nie powinna po przekręceniu stacyjki podać trochę paliwa,czy podaje dopiero w trakcie kręcenia rozrusznikiem?
U mnie dopiero podaje jak startuje rozrusznik,a po przekręceniu stacyjki wogóle nie ma rzadnej reakcji,może to wina któregos z przekaźnikow,gdzie szukać przyczyny
pozdrawiam
z tego co pamiętam to dopiero przy i po rozruchu pompka podaje paliwko.
Tak jest. Dopiero po wykryciu przez czujnik obrót wału. Wiem, bo ostatnio je lokalizowałem i mierzyłem czy sprawne.