Elementy silnika » [A6 C4 2.8 30V ACK]¦wiece i przewody zap³onowe
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [A6 C4 2.8 30V ACK]¦wiece i przewody zap³onowe
Witam wszystkich cieplutko w Nowym Roku i ¿ycze wszystkiego dobrego :) Oby wasze Niunie s³u¿y³y wam do koñca ¶wiata i jeden dzieñ d³uzej :) ))) Ojojoj ciut mnie ponios³o :)
Ale teraz do rzeczy : przymierzam sie do wymiany ¶iweczek i kabelków zap³onowych w mojej Niuni i tak sie zastanawiam co strszyzna poleci³aby mi dobrego ??????? Od razu dodam ¿e autko nigdy nie widzia³o gazu i pewnie nie zobaczy :)
Obecnie mam Swiece NGK :BKR6EKUB - te tez znalaz³em w konfiguratorze na stronie NGK - ale opisuja je jako swiece do LPG\CNG.
Dlatego pytam was czy moze znacie cosik innego ? Jakies inne swieczki nadajace sie do tego silniczka ? Bede wdzieczny za wszelkie info :)

Pozdrawiam

wojtas255

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ja bym Ci poleci³ cztero¿arnikowe BOSCHe, nie ma nic lepszego. Gwarantuje ,¿e s± warte swej ceny ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisa³/a:
ja bym Ci poleci³ cztero¿arnikowe BOSCHe, nie ma nic lepszego. Gwarantuje ,¿e s± warte swej ceny ;-)



A jakis symbol swiecy ? ¿ebym wiedzia³ o co prosic w sklepie :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wojtas255 napisa³/a:
Pasiak napisa³/a:
ja bym Ci poleci³ cztero¿arnikowe BOSCHe, nie ma nic lepszego. Gwarantuje ,¿e s± warte swej ceny ;-)



A jakis symbol swiecy ? ¿ebym wiedzia³ o co prosic w sklepie :)
np. te:
LINK

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A ja bym poleca³ takie, jakie przewiduje producent do tego modelu, lub odpowiednik innej firmy.
pzdr.

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika  

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pe³na wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa