Oby wasze Niunie s³u¿y³y wam do koñca ¶wiata i jeden dzieñ d³uzej
))) Ojojoj ciut mnie ponios³o
Ale teraz do rzeczy : przymierzam sie do wymiany ¶iweczek i kabelków zap³onowych w mojej Niuni i tak sie zastanawiam co strszyzna poleci³aby mi dobrego ??????? Od razu dodam ¿e autko nigdy nie widzia³o gazu i pewnie nie zobaczy
Obecnie mam Swiece NGK :BKR6EKUB - te tez znalaz³em w konfiguratorze na stronie NGK - ale opisuja je jako swiece do LPG\CNG.
Dlatego pytam was czy moze znacie cosik innego ? Jakies inne swieczki nadajace sie do tego silniczka ? Bede wdzieczny za wszelkie info
Pozdrawiam
wojtas255