[A3/A4] alarm - doposażenie
Witam. Nie mam ori alarmu w mojej niuni a dla bezpieczeństwa chciałbym sobie coś zamontować i moje pytanie czy ktoś z posiadaczy a4 montował sobie coś takiego
http://allegro.pl/alarm-d...1288819812.html może jakieś sugestie
To jest tandeta. Proponuję wybrać sobie coś z asortymentu
http://www.amt-alarmy.pl/
pzdr
Dzięki serdeczne. Ceny także atrakcyjne na pewno coś znajdę dla mojej
| Adi202 napisał/a: |
| Proponuję wybrać sobie coś z asortymentu |
popieram, dzięki Adiemu mam taki u siebie i śmiga aż miło
Polecam jeszcze zabawki z tego sklepu, solidna firma.
HADRON.PL
| tester86 napisał/a: |
| Polecam jeszcze zabawki z tego sklepu, solidna firma. HADRON.PL |
Ale cenami to oni nie grzeszą.
koledzy a jaki byście polecili do własnego montażu z tej firmy
http://www.amt-alarmy.pl/
Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Ja ogólnie zamawiam tylko te z najwyższej półki które dostępne sa tylko dla autoryzowanych warsztatów.
potrzeb wielkich to ja nie mam głównie chodzi mi o pilota do centralnego a alarm za jednym zamachem
| marko367 napisał/a: |
potrzeb wielkich to ja nie mam głównie chodzi mi o pilota do centralnego a alarm za jednym zamachem |
W takim razie Bastion.
jeśli się nie mylę to też mam bastion i jestem bardzo zadowolony
nie chcę być upierdliwy ale co sądzicie o tym z funkcją domykania szyb dam radę sam to podłączyć
http://www.amt-alarmy.pl/...q=&r=0&rg=0&sg=
na pewno dasz radę, domykanie szyb ustawiasz w menu alarmu, w zestawie masz wszystko ładnie i jasno opisane co i jak. Ja nie miałem najmniejszego problemu z kodowaniem alarmu
jeszcze jedno pytanko co trzeba rozebrać w samochodzie żeby to zamontować
| marko367 napisał/a: |
jeszcze jedno pytanko co trzeba rozebrać w samochodzie żeby to zamontować |
Zależy gdzie chcesz zamontować centralkę. Przeważnie montuje się pod kierownicą, więc musisz odkręcić osłonę nad nogami kierowcy i osłonę lewego słupka A.
pzdr