| Kunik napisał/a: |
A masz może cały schemat dotyczący tych podłączeń?
Ja póki co jeszcze nie mam aktywnej navi, jedynie służy jako radio.
Przypuszczam, że sygnał prędkości jest potrzebny do tego aby pokazywało poprawnie pozycję? |
Mam wszystkie schematy od 1995r. Bez sygnału z koła wskazanie pozycji na RNS będzie mieć opóźnienie jakieś 300m.
Dało by radę żebyś mi podesłał?
Oprócz anteny do gps coś jeszcze potrzeba?
| Kunik napisał/a: |
Dało by radę żebyś mi podesłał?
Oprócz anteny do gps coś jeszcze potrzeba? |
Potrzebować będziesz 26cio pinową wtyczkę lub kupić gotową adapcję - sygnał GALA podłączany jest w miejsce sygnału ABS i wszystko lata.
Koledzy z swoim A4 mam RNS D, mapy dobrze działają, nie zacinają się. Chciałbym podpiąć żeby navi wyświetlała stgnały na fisie (mam pełny fis)
teraz mam pytanie czy potrzebuję tuner TMC??
AUDI A4 1999 rok, modelowo 2000
To jest RNS z A8 D2. Jeżeli mapy działają, to masz model DX. DX wysyła info do zegarów tylko przez TMC. Pytanie czy zegary będa w stanie pracować z TMC.
Numer ETKa jest istotny. Po obudowie widać że to VDO, ale nadal nic więcej nie wiadomo.
Zapomniałem o tym. Ale już się poprawiam.

Wpisz w zegarach za pomocą VAGa w adaptacji kanał 62 wartość 1 i zobacz czy ją przyjmie.
Poszło, ale teraz wywala błąd :
1304 Radio magistrala CAN brak sygnału
| pawcio napisał/a: |
Poszło, ale teraz wywala błąd :
1304 Radio magistrala CAN brak sygnału |
Jak podłączysz TMC z nawigacją to błąd zniknie po wykasowaniu.
Podejdzie.
Pierwszy link.