Elektryka i elektronika » [A4 B5 FL] Podłączenie navi plus do fis
Odpowiedz do tematu
 
Kunik napisał/a:
A masz może cały schemat dotyczący tych podłączeń?
Ja póki co jeszcze nie mam aktywnej navi, jedynie służy jako radio.
Przypuszczam, że sygnał prędkości jest potrzebny do tego aby pokazywało poprawnie pozycję?

Mam wszystkie schematy od 1995r. Bez sygnału z koła wskazanie pozycji na RNS będzie mieć opóźnienie jakieś 300m.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dało by radę żebyś mi podesłał?
Oprócz anteny do gps coś jeszcze potrzeba?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kunik napisał/a:
Dało by radę żebyś mi podesłał?
Oprócz anteny do gps coś jeszcze potrzeba?

Potrzebować będziesz 26cio pinową wtyczkę lub kupić gotową adapcję - sygnał GALA podłączany jest w miejsce sygnału ABS i wszystko lata.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Koledzy z swoim A4 mam RNS D, mapy dobrze działają, nie zacinają się. Chciałbym podpiąć żeby navi wyświetlała stgnały na fisie (mam pełny fis)



teraz mam pytanie czy potrzebuję tuner TMC??
AUDI A4 1999 rok, modelowo 2000

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To jest RNS z A8 D2. Jeżeli mapy działają, to masz model DX. DX wysyła info do zegarów tylko przez TMC. Pytanie czy zegary będa w stanie pracować z TMC.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zrobiłem zdjęcia zegarów, może to coś pomoże






Postaw piwo autorowi tego posta
 
Numer ETKa jest istotny. Po obudowie widać że to VDO, ale nadal nic więcej nie wiadomo.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zapomniałem o tym. Ale już się poprawiam.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wpisz w zegarach za pomocą VAGa w adaptacji kanał 62 wartość 1 i zobacz czy ją przyjmie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Poszło, ale teraz wywala błąd :
1304 Radio magistrala CAN brak sygnału

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
Poszło, ale teraz wywala błąd :
1304 Radio magistrala CAN brak sygnału

Jak podłączysz TMC z nawigacją to błąd zniknie po wykasowaniu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czy taki tuner podejdzie ?
http://www.allegro.pl/Sho...item=6865635968

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podejdzie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czy któryś z konektorów będzie pasował do kostek radia i zegarów żeby podpiąć tuner??

http://allegro.pl/konekto...ba-246e96320fe8

http://allegro.pl/konekto...5517476275.html

http://allegro.pl/konekto...5515173130.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pierwszy link.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa