Elementy silnika » [A6 c5 1.9 AWX] przybywa oleju
Odpowiedz do tematu
 [A6 c5 1.9 AWX] przybywa oleju
witam wydaje mi sie ze przybywa oleju w mojej audicy na cieplym silniku jest idealnie, ale po nocnym postoju jest troszke ponad stan, slyszałem o jakis gumeczkach na wtryskach ktore potrafią cieknąć a co za tym idzie wałek moze sie zatrzeć wiec prosze o pomoc bo zaczynam sie martwic o moje oooo Aha płynu nie ubywa w zbiorniczku.


Czy po wyjeciu filtra paliwa mozna sie dowiedziec czy jest olej w nim??

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: przybywa oleju
Kepke 84 napisał/a:
witam wydaje mi sie ze przybywa oleju w mojej audicy na cieplym silniku jest idealnie, ale po nocnym postoju jest troszke ponad stan, slyszałem o jakis gumeczkach na wtryskach ktore potrafią cieknąć a co za tym idzie wałek moze sie zatrzeć wiec prosze o pomoc bo zaczynam sie martwic o moje oooo Aha płynu nie ubywa w zbiorniczku.


Czy po wyjeciu filtra paliwa mozna sie dowiedziec czy jest olej w nim??
po nocy zawsze będzie więcej oleju bo działają tu prawa grawitacji i olej zmierza ku dołowi silnika.... teraz pytanie czy została zalana odpowiednia ilość oleju?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
narazie przez tydzien powiedziałem sobie nic nie bede robił tylko z rana sprawdzał poziom oleju jak bedzie bez zmian to nie ma sie czym martwic

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kepke 84 napisał/a:
to nie ma sie czym martwic

Chyba,że masz paliwo w oleju.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no dokładnie tego się obawiam ze mi paliwo leci do oleju;/

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika  

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa