witam wydaje mi sie ze przybywa oleju w mojej audicy na cieplym silniku jest idealnie, ale po nocnym postoju jest troszke ponad stan, slyszałem o jakis gumeczkach na wtryskach ktore potrafią cieknąć a co za tym idzie wałek moze sie zatrzeć wiec prosze o pomoc bo zaczynam sie martwic o moje oooo Aha płynu nie ubywa w zbiorniczku.
Czy po wyjeciu filtra paliwa mozna sie dowiedziec czy jest olej w nim??
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[A6 c5 1.9 AWX] przybywa oleju
Re: przybywa oleju
po nocy zawsze będzie więcej oleju bo działają tu prawa grawitacji i olej zmierza ku dołowi silnika.... teraz pytanie czy została zalana odpowiednia ilość oleju?
Chyba,że masz paliwo w oleju.
| Kepke 84 napisał/a: |
| witam wydaje mi sie ze przybywa oleju w mojej audicy na cieplym silniku jest idealnie, ale po nocnym postoju jest troszke ponad stan, slyszałem o jakis gumeczkach na wtryskach ktore potrafią cieknąć a co za tym idzie wałek moze sie zatrzeć wiec prosze o pomoc bo zaczynam sie martwic o moje oooo Aha płynu nie ubywa w zbiorniczku.
Czy po wyjeciu filtra paliwa mozna sie dowiedziec czy jest olej w nim?? |
narazie przez tydzien powiedziałem sobie nic nie bede robił tylko z rana sprawdzał poziom oleju jak bedzie bez zmian to nie ma sie czym martwic
| Kepke 84 napisał/a: |
| to nie ma sie czym martwic |
Chyba,że masz paliwo w oleju.
no dokładnie tego się obawiam ze mi paliwo leci do oleju;/
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych