dwóch gazowników powiedziało że to nie wina map gazowo/benzynowych a żaden nie jeździł autem...
błędy mi wyskakują takie:
17537 Długoterminowa adaptacja składu mieszanki 2- mieszanka bogata (rich mixture)
16514 Sonda Lambda podgrzewana 1 bank 1- obwód uszkodzony
zrobiłem logi sond i wydają się pracować w porządku
tutaj podaje link do logów:
http://vaglog.rtnet.pl/raffalino1_70252.html
już nie wiem za co się złapać, świece, przewody, cewkę, przepustnice wykluczyłem bo chyba wtedy objawy byłyby także na gazie? Dobrze rozumiem? Macie jakieś pomysły?
Jeden kolega mi uparcie pisze żęby pojechać do dobrego gazownika. Dodam że instalacja jest jeszcze na gwarancji: wtryski OMVL niebieskie, parownik ZAVOLI S, komputer Lecho SEC, wielozawór Tomasetto
Pomóżcie