Układ kierowniczy » Audi A4 ADR Wymieniamy kierownice na tą od S4?
Odpowiedz do tematu
 Audi A4 ADR Wymieniamy kierownice na tą od S4?
Witam.
Niedawno szwagier kupił sobie A4 Avant i zauważyłem że ma w niej kierownicę z S4.
Wsiadłem bliżej się przyjrzałem i powiem że wygląda to nieźle...

I teraz moje pytanie, czy ja np u siebie też mogę przeprowadzić taki zabieg? i jak to wygląda oraz co sami o tym myślicie?

Ja u siebie mam kierownicę z poduchą:

http://postimage.org/image/p9y9cea8z/

A po zmianie chciałbym mieć taką:

http://postimage.org/image/3q08bgmtl/

Da radę tak po prostu odkręcić wypiąć kostkę od poduszki i przełożyć?
Czy to jakaś trudna skomplikowana i pracochłonna operacja?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Audi A4 ADR Wymieniamy kierownice na tą od S4?
bombelm7 napisał/a:
Witam.
Niedawno szwagier kupił sobie A4 Avant i zauważyłem że ma w niej kierownicę z S4.
Wsiadłem bliżej się przyjrzałem i powiem że wygląda to nieźle...

I teraz moje pytanie, czy ja np u siebie też mogę przeprowadzić taki zabieg? i jak to wygląda oraz co sami o tym myślicie?

Ja u siebie mam kierownicę z poduchą:

http://postimage.org/image/p9y9cea8z/

A po zmianie chciałbym mieć taką:

http://postimage.org/image/3q08bgmtl/

Da radę tak po prostu odkręcić wypiąć kostkę od poduszki i przełożyć?
Czy to jakaś trudna skomplikowana i pracochłonna operacja?

Gdybyś miał starszy model A4, to wiązałoby się to z dodatkowymi przeróbkami. W tym przypadku jest plug & play
Uważaj tylko abyś nie kupił kierownicy starszego typu na mały wieloklin.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wszystko w temacie.
Dzięki za informacje.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Układ kierowniczy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa