 |
|
WTRYSK STERUJACY DO A4 B6 2.5 TDI |
| Autor |
Wiadomość |
air40


Model: A4
Silnik: 1.6
Zasilanie: LPG
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 17 Lut 2011 Wszystkie posty: 115
     
Postawił 6 piw(a) Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw 29 Sie, 2013 13:32 WTRYSK STERUJACY DO A4 B6 2.5 TDI
|
|
|
Witam mam do was pytanie mianowicie poszukuję wtrysku sterującego do A4 B6 2.5 TDI 180 KM. Wg nr katalogu bosh symbol to 059130202F. Sprzedawca twierdzi że ma wtrysk o symbolu 059130202E i też będzie pasował do tej wersji silnika. Czy to prawda? Z tego co zauważyłem różnią się tylko literką F i E. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 29 Sie, 2013 15:58
|
|
|
pasować może pasuje, ale to chyba nie to samo.
Mogą się różnić ustawieniem ciśnienia i/lub kątem rozpylenia.
oczywiście informacja ta jest czysto teoretyczna. |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
air40


Model: A4
Silnik: 1.6
Zasilanie: LPG
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 17 Lut 2011 Wszystkie posty: 115
     
Postawił 6 piw(a) Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pon 30 Wrz, 2013 21:41
|
|
|
Witam chciałem się was zapytać o poradę mianowicie samochód podczas jazdy zgasl została zregenerowana pompa wtryskowa sama elektronika, został wymieniony wtrysk sterujący błędu nie ma na chwilę obecną temat wygląda następująco rano przy zimnym silniku podczas uruchamiania silniki pracuję źle skacząc na obrotach jak jest ciepły wszystko jest w porządku ponadto kopci niebieskim dymem ale tylko jak jest zimny kąt wtrysku ustawiony jest, złóżcie paliwa poszło w górę o ok 2-3 litry na 100 km co dalej z tym robić? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 05 Paź, 2013 13:34
|
|
|
Jesteś pewny tej regeneracji pomy? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Elementy silnika |
Kopci na Niebiesko • drgania kierownicy,lusterk, lewarka • Brak mocy silnika, układ zasilania? • Zła praca silnika i duże wibracje • Odma, odpowietrzanie silnika, zestaw pytań • Audi A2 1.4TDi • Silnik pobiera płyn do chłodnic. Co sprawdzić, jak naprawić? • Naprawa bloku silnika 2.4D • Mocne drgania na zimnym silniku, na biegu jałowym 8l ASZ • wtryski a6 c6 • Audi A3 8P 2003 BKD Pompa paliwa • Lekkie trzęsienie silnika • AUDI A4B5 2,5TDI • Jak w prosty sposób unieruchomić auto za pomocą VCDsa • Audica padła. Sterownik pompy wtryskowej? • A4 2002r 2.5 TDI ropa w oleju oraz dziwne cykanie • Wycieki oleju z kolektora dolotowego A3 8P • głowica 2.5 tdi • Jak wymienić alternator • Wentylator chłodnicy ??? • Zapowietrzony układ paliwowy A6-AEL • Uszczelka korkowa pod pokrywe zaworów • niepokojacy odglos przy pracy silnika? • Audi A4 B5 • Regulamin • Wymiana paska rozrzadu. • gdzie znajdę Sterownik silnika • A6 C5 2001r AKE 180km • rozrzad, błąd 17705, wypadanie zaplonów • Chyba puszcza uszczelka pod głowicą |
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |