 |
|
WTRYSK STERUJACY DO A4 B6 2.5 TDI |
| Autor |
Wiadomość |
air40


Model: A4
Silnik: 1.6
Zasilanie: LPG
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 17 Lut 2011 Wszystkie posty: 115
     
Postawił 6 piw(a) Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw 29 Sie, 2013 13:32 WTRYSK STERUJACY DO A4 B6 2.5 TDI
|
|
|
Witam mam do was pytanie mianowicie poszukuję wtrysku sterującego do A4 B6 2.5 TDI 180 KM. Wg nr katalogu bosh symbol to 059130202F. Sprzedawca twierdzi że ma wtrysk o symbolu 059130202E i też będzie pasował do tej wersji silnika. Czy to prawda? Z tego co zauważyłem różnią się tylko literką F i E. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 29 Sie, 2013 15:58
|
|
|
pasować może pasuje, ale to chyba nie to samo.
Mogą się różnić ustawieniem ciśnienia i/lub kątem rozpylenia.
oczywiście informacja ta jest czysto teoretyczna. |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
air40


Model: A4
Silnik: 1.6
Zasilanie: LPG
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 17 Lut 2011 Wszystkie posty: 115
     
Postawił 6 piw(a) Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pon 30 Wrz, 2013 21:41
|
|
|
Witam chciałem się was zapytać o poradę mianowicie samochód podczas jazdy zgasl została zregenerowana pompa wtryskowa sama elektronika, został wymieniony wtrysk sterujący błędu nie ma na chwilę obecną temat wygląda następująco rano przy zimnym silniku podczas uruchamiania silniki pracuję źle skacząc na obrotach jak jest ciepły wszystko jest w porządku ponadto kopci niebieskim dymem ale tylko jak jest zimny kąt wtrysku ustawiony jest, złóżcie paliwa poszło w górę o ok 2-3 litry na 100 km co dalej z tym robić? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 05 Paź, 2013 13:34
|
|
|
Jesteś pewny tej regeneracji pomy? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Elementy silnika |
Schemat elektryczny a8d2 3,3tdi • 2,5 Tdi AKE ustawienie kąta wtrysku • pompa wtryskowa • Audi A3 1,9tdi 90 KM Koło dwumasowe • Pompa oleju, naprawa • wygłuszenie ściany grodziowej w afnie • Przeplywomierz • niepokojacy odglos przy pracy silnika? • drgania kierownicy,lusterk, lewarka • Audi a3 2.0 TDI 2003r. dziwna usterka • Odma, odpowietrzanie silnika, zestaw pytań • Audi a3 wariuje. pomocy. pilne • a6 c5 1.9 panewka?? • bierze olej • A4 b7 3.0 tdi nie odpala • gdzie znajdę Sterownik silnika • Silnik pobiera płyn do chłodnic. Co sprawdzić, jak naprawić? • problem z pompą-gazmot • jaki rozrzad • stuki w silniku • Wałek z Skody Octavii BXE do Audi A4 B7 BKE 2005 • Wymiana paska rozrzadu. • Jak w prosty sposób unieruchomić auto za pomocą VCDsa • Chyba puszcza uszczelka pod głowicą • Uszczelniacze zaworowe • Audi a3 silnik 1,9tdi 110KM AHF tylko trzy rolki rozrządu • Lekkie trzęsienie silnika • Audi A4 B5 • Wentylator chłodnicy ??? • Zła praca silnika i duże wibracje |
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |