[100c3] pompa wspomagania-wybór...
Maglownica zamówiona... Zastanawiam się nad wymianą pompy wspomagania, ponieważ cieknie i zaczyna się powoli zacierać(specyficzny hałas) Mam możliwość kupna nowej pompy za 100zł przywiezionej ze Szwecji UBD 30004?
Wiem, że to zamiennik, ale nie mogę znaleźć opinii na temat tej marki... Warto kupić tą pompę, czy szukać używanej ZF?

Ostatnio zmieniony przez suchy1704 Czw 06 Mar, 2014 19:36, w całości zmieniany 1 raz
Jesli kupisz ZF uzywke to ci dluzej bedzie słuzyc jak ta reszta zamieników
Łukasz masz zdanie na temat UBD? Z tego co znalazłem to angielska firma... 100zł to nie jest majątek... Czekam na opinię Adiego...
Ok 100 zeta nie majatek rozumiem ale jest dory dastep zeby ja wymienic ja u siebie musze cały przod zrzucac wiec sie nie bawilem w zamieniki
szkoda pchać się w jakiekolwiek zamienniki, wymieniałem juz dwa razy i za kazdym razem powracam do swojej starej wyjacej

ZF lepiej poszukaj uzywki lub oddaj do regeneracji.
Zgadzam sie z Psiakiem ZF to najlepsza opcja lub regeneracja tej co masz
Regeneracja starej pompy.
| Adi202 napisał/a: |
| Regeneracja starej pompy. |
a znasz moze kogoś kto to dobrze zrobi? W czestochowie nie ma nikogo kto by sie tym zajmował, a wysylac w ciemno to wiesz jak jest...
Mogę Wam podesłać na priv , przyzwoity zakład w Łodzi niestety nietani . Jak ktoś chce dam namiar na priv. ( regulamin ).
Mają też swoje oddziały w innych miastach.
Ostatnio zmieniony przez roger110 Pią 07 Mar, 2014 13:06, w całości zmieniany 1 raz
Mojemu koledze robili z tej firmy jakies
3 lata temu pompe ZF od a6 C5
http://www.tomag.com.pl/pompy.html
I JEST zadowolony chodzi ok do tej pory koszt 450 zł za pełna regeneracje
Ja swoją zawoziłem do Wrocławia, ale minęło już parę dobrych lat. Gość mi ją tak odnowił, że oryginalna maglownica po wymianie wszystkich uszczelnień nie wytrzymała ciśnienia.